10 نکته برای طراحی با نوع بر روی عکس

طراحی سایت در مشهد

یکی از بهترین تکنیک های موجود درطراحی سایت مشهد، طراحی با نوع در اطراف تصاویر است. اما همچنین می تواند یکی از سخت ترین مفاهیم برای موفقیت در طراحی باشد.

شما باید عکس مناسب داشته باشید، چشم انداز خوبی برای تایپوگرافی و دانستن آنچه برای انجام بیشترین استفاده از اضافه کردن نوع به یک تصویر لازم است. اگر  آمادگی خود را برای بروز این چالش احساس می کنید، در اینجا 10 نکته برای ایجاد آن را بیان می کنیم:

1. اضافه کردن کنتراست

متن باید برای موفقیت مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که متن متنوع به اندازه کافی برای ترکیب با عکس متفاوت است. اگر یک عکس با پس زمینه تاریک داشته باشید، متن سفید (یا رنگی روشن) را انتخاب کنید. اگر عکس شما دارای یک پس زمینه نور باشد، با یک نوع درمان رنگی تیره بروید.

کنتراست همچنین می تواند به اندازه متن در ارتباط با آنچه که در تصویر اتفاق می افتد اشاره کند. نامه باید با (نه در برابر) تصویر کار کند. برای مثال، در وب سایت بالا در بالا، تصویر بزرگ و پررنگ است در حالی که نوع نازک و سبک است. عناصر با هم کار می کنند، اما آنها حاوی و عنصر کنتراست هستند.

2. قسمت متن را از تصویر بسازید

گاهی اوقات فقط کار می کند که متن بخشی از تصویری است که با آن کار می کنید - و یا - است. این امر می تواند سخت باشد و تنها در موارد محدود کار کند. شما همچنین نیاز به یک تصویر ساده و کلمه برای کار با، مانند درمان مک لارن بالا، و یا یک تصویر است که با متن در آن گرفته شده است.

3. جریان بصری را دنبال کنید

کار با جریان بصری یک تصویر یکی از مهمترین نکات در مورد کار با متن و عکس است. به کلمات منطبق با یک تصویر نیاز دارید. و لطفا توجه داشته باشید که متن را بیش از بخش های مهم یک تصویر قرار ندهید، مانند عمل اصلی در یک عکس، چهره یا محصولی که در حال تلاش برای نمایش آن هستید.

از لحاظ جریان تصویری، فضاهای متن را در جایی که موضوعات تصویری به نظر می رسد نگاه کنید. هر دو مثال در مورد سرب شما از زبان بدن یا چشم افراد در عکس به متن است. جریان هر کدام نقطه به نقطه است.

4. تاری تصویر

یکی از ساده ترین ابزارهایی که می توانید در کیت خود داشته باشید این است که توانایی ترساندن بخشی از یک تصویر را داشته باشید. اضافه کردن یک تار کمی به پس زمینه یک تصویر با نرم افزار مانند Adobe Photoshop می تواند متن شما را به سمت خود بیفزایید. Blur همچنین می تواند به مفهوم کلی شما، مانند وب سایت Wallmob بالا توجه کند. Blur محصول واقعی و متن را برای تمرکز بیشتر برای کاربران سایت به ارمغان می آورد.

5. متن را در جعبه قرار دهید

وقتی عکس ها حاوی مقدار زیادی رنگ یا تفاوت بین بخش های نور و تاریک هستند، قرار دادن متن در داخل یک قاب دیگر می تواند واقعا آن را برجسته کند.

یک شکل را انتخاب کنید - می توانید یک مستطیل و دایره بالا را ببینید - که با گزینه های کلمه و تصویر شما کار می کند. سپس یک رنگ برای جعبه ای که کنتراست کافی برای نشان دادن نشان می دهد را جستجو کنید. با استفاده از یک قاب با برخی از شفافیت برای احساس راحتی که اجازه می دهد تصویر را از طریق نشان دادن استفاده کنید، استفاده کنید.

6. اضافه کردن متن به پس زمینه

یکی از بهترین ترفندها این است که متن را در قسمت پسزمینه تصویر قرار دهید تا پیش زمینه. به طور معمول، پس زمینه ها کمتر شلوغ و ساده تر در هنگام قرار دادن متن کار می کنند. پس زمینه ها اغلب یک رنگ هم هستند، و این باعث می شود که مکان ای که رنگ متن را آسان می کند و حتی برای خواندن آسان تر باشد.

نتیجه نهایی یک قرار دادن طبیعی به نظر می رسد که نیازی به کلاهبرداری یا تغییرات زیادی در عکس اصلی ندارد. بازی با اثرات شفاف ظریف، مانند سایت Caitlin Wicker در بالا، برای قرار دادن متن که همچنین یک عنصر عمق را به تصویر اضافه می کند.

7. برو بیگ

هنگامی که مطمئن نیستید که چه چیزی کار میکند، در نظر بگیرید بزرگ شدن. این به هر دو تصویر مربوط می شود - آن را بزرگتر از زندگی - و یا نوع خود. عنصر اندازه توجه مشتری را به خود جلب می کند و با یک عنصر مورد استفاده بزرگ می تواند باعث ایجاد مقیاس با متن و تصویر شود.

با استفاده از تصاویر بزرگ، مانند دانه های قهوه بالا، می توان با سایه و تفاوت کنتراست کمک کرد. با استفاده از متن بزرگ می توانید وزن کافی برای حروف اضافه کنید که در آن تقریبا هر تصویر قابل خواندن است.

8. اضافه کردن رنگ

اضافه کردن یک اشاره از رنگ همچنین می تواند علاقه بصری به یک تصویر اضافه کنید. سایت های بالا دو رویکرد بسیار متفاوت را در نظر می گیرند: یکی از رنگ های متضاد موجود در تصویر برای نمایش برخی کلمات استفاده می شود، در حالی که دیگر از تنهایی استفاده می کند که تصویر را نشان می دهد. هر دو روش می توانند به همان اندازه موثر باشند.

9. از بازیگران رنگی استفاده کنید

یک اثر که محبوب تر شده است استفاده از ریخته گری رنگ بر روی تصاویر برای اجازه متن برای قرار دادن است. در حالی که این می تواند یک اثر پیچیده برای انجام، همچنین می تواند برای یک طراحی خیره کننده.

رنگی را انتخاب کنید که منافع بصری آن بالا باشد. تعادل این است که رنگ پوشش را به اندازه کافی شفاف برای تصویر نشان دهد از طریق، اما نه چندان شفاف است که متن خواندن دشوار است. قبل از تسلط بر این ترفند، ممکن است مجبور شوید چند گزینه رنگ و عکس را آزمایش کنید. مطمئن نیستید چه رنگی استفاده کنید؟ با یک پوشش مرتبط با رنگ های نام تجاری خود شروع کنید.

10. برو ساده

مشاوره طراحی زمان آزمایش شده "نگه داشتن آن ساده" نیز به متن و تصاویر نیز اعمال می شود. شما واقعا می خواهید مردم به دیدن هر دو عکس و کلمات. اعمال ترفندهای بیشماری می تواند اثر متقابل داشته باشد.

هنگام کار با تصاویر، از تایپوگرافی ساده و یک تصویر ساده برای بهترین نتایج استفاده کنید. به یاد داشته باشید بخش مهمی از تصویر را بدون انسداد نشان دهید و طراحی خود را ادامه دهید تا متن قابل خواندن باشد.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: