10 فاکتور اصلی سئو 2019 که باید بدانید - قسمت اول

طراحی سایت در مشهد

وقت آن است که نگاه سالانه به آنچه که در سال 2019 برای متخصصان سئو پیش می آید، داشته باشیم.

استراتژی ها و تاکتیک های سئو چه کار خواهند کرد و به شما در SERPs و کسب درآمد بیشتر در سال 2019 چگونه کمک خواهند کرد ؟

به گفته 47 نفر از متخصصان حرفه ای وب، 10 اصل مهم در سال 2019 که شما باید بدانید در این مقاله بررسی شده است.

1. مقصود کاربران و مخاطبان خود را بدانید

مخاطبان شما چه چیزی را ترجیح می دهند؟ متن؟ تصویر؟ ویدئو؟ صوتی؟.

با توجه به نظر کارشناسان سئو، دانستن این موارد در سال 2019 مهمتر از همیشه خواهد بود.

میندی وینشتاین، مدیر عامل شرکت Market Mindshift، می گوید: "وقتی کاربر کلمه یا عبارت را سرچ می کند باید درک کنید او دنبال چه چیزی است و شما باید به آن پاسخ دهید."

هانت، رئيس AJPR، با این گفته موافقت کرد و افزود که منافع، سلیقه ها و ترجیحات مخاطبان شما می تواند سریعتر از آنچه فکر می کنید تغییر کند.

هانت می گوید: "حتی اگر محتوای وب سایت شما به طور کامل نوشته شده و بهینه شده باشد، اگر برای مخاطبینِ غلط انجام شود، کسب و کار رشد نخواهد کرد."

جولیا مک کوی، مدیر عامل شرکت Express Writers، می گوید وب سایت های رنک بالا در آینده به مخاطبان بستگی دارد.

مک کوی : "اگر سایت شما باعث افزایش مخاطبان شما شود، گوگل به شما پاداش خواهد داد و بازدید کننده برای شما سرمایه گذاری می کند."

جسی مک دونالد، متخصص SEO و مدیر عملیات TopHatRank.com، : این موضوع به ویژه مهم است، زیرا رتبه بندی در طی سال گذشته نوسان داشته است و هدف، انطباق جستجوی معنایی بوده است.

مک دونالد : "برای متخصصان محتوا و سئو، تمرکز بر روی اهداف کاربر از کلمات کلیدی که در حین ایجاد محتوا هدف قرار می گیرند، بسیار مهم خواهد بود."

کاسئی گیلت، مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال در KoMarketing، بر تغییر الگوریتم Google در قصد کلمه کلیدی تاکید کرد.

گیلت گفت: "ما باید بیشتر در مورد قیف فکر کنیم و ما واقعا می خواهیم وقتمان را برای چه چیزی صرف کنیم." "آیا میخواهم وقت و پولم را صرف تلاش برای رتبه بندی برای یک دوره کنم یا باید فضای تمرکزم را به سمت پایین تر از قیف ترغیب کنم، جایی که خریداران بیشتر آگاه هستند و احتمال بیشتری دارد که من فروش بیشتری داشته باشم؟"

Chuck Price، بنیانگذار Measurable SEO قابل سنجش، گفت: برای تنظیم این تغییر در سال 2019، ممکن است مجبور شوید روش تحقیق کلمات کلیدی خود را تغییر دهید.

"هنگام انجام تحقیقات کلید واژه در سال 2019، ضروری است که شما SERPs را بررسی کنید تا ببینید آیا وب سایت هایی مثل شما برای یک عبارت هدفمند رتبه بندی می کنند. "اگر SERPs شامل کلماتی است که سایت شما یکی از آن ها نیست، یک عبارت دیگر را انتخاب کنید.

جرمی نواف، مدیر عامل شرکت اسپارتان، گفت: اکنون زمان برای متوقف کردن تطابق کلمات کلیدی است و شروع به اطمینان از اینکه محتوای شما به طور جامع پاسخگوی سوالاتی است که مخاطبان شما از طریق جستجو به دنبال آن هستند.

Knauff گفت: "در حالت ایده آل، ما باید محتوا را یک قدم بیشتر جلو ببریم و با پیشبینی به سوالاتی که ممکن است کاربر به دنبال آن باشد، پاسخ دهیم."

2. فراتر از جستجوی گوگل بروید

آيا آمازون و اپل بر سرنوشت جستجو گوگل موثر خواهند بود؟ الی شوارتز، مدیر سئو و رشد SurveyMonkey، معتقد است.

شوارتز گفت: "من فکر می کنم که سال 2019 سالی خواهد بود که یک بار دیگر، SEO نه فقط بهینه سازی برای گوگل، بلکه برای این موتورهای دیگر مطرح خواهد بود .

همانطور که سیندی کرم، مدیر عامل شرکت MobileMoxie، اشاره کرد، SEO در مورد نشان دادن محتوایی است که مردم در جستجو به دنبال آن هستند - نه اینکه تنها هدف گرفتن اولین لینک آبی باشد. بنابراین شما باید یاد بگیرید چگونه هدایت ترافیک را انجام دهید.

"اگر مشتریان بالقوه برای برنامه ها جستجو می کنند، شما باید در فروشگاه های برنامه رتبه بندی کنید. اگر آنها به دنبال پادکست یا فیلم هستند، شما باید رتبه خود را برای افرادی که این موارد را جستجو می کنند، تعیین کنید. "برند های قوی در حال تبدیل شدن به چند بعدی، رتبه بندی بیش از فقط برای وب سایت ها هستند. سئوکار های قوی نیز باید همین کار را انجام دهند. "

Jes Scholz، مدیر دیجیتال بین المللی Ringier AG، گفت که او همچنین دامنه گسترش SEO را برای پوشش دید در سیستم عامل های دیگر می بیند.

Scholz گفت: "در مورد راهنمایی کاربران به وب سایت خود با رتبه بندی شماره 1 در SERPs فکر کنید. "چگونه می تواند به شما برای برجسته ساختن مطالب خود و دیگر فرصت هایی برای اطمینان از نام تجاری را به مخاطبان هدف می رساند؟"

کریستین شچینگر، استراتژیست دیجیتال و مشاور سئو معتقد است، در سال 2019، باید حداقل بهینه سازی را برای دستگاه های مختلف در نظر گرفت.

3. نشانه گذاری ساختار داده کلید است

تندلر گفت: "استفاده از AI برای گوگل به طور فزاینده ای مهم است،بنابراین اطلاعات ساختاری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کنند." "اگر گوگل می خواهد از یک تلفن همراه برای اولین بار به جهان AI حرکت کند، داده های ساخت یافته کلید است. مهم نیست که AI شما چقدر خوب است، اگر اطلاعات مورد نیاز برای خزیدن بیش از حد طول بکشد، هرگز بزرگ نخواهد شد. AI نیاز به پردازش سریع محتویات و روابط آنها با یکدیگر دارد. "

JP Sherman، کارشناس جستجو و پیدا کردن سازمانی در Red Hat می گوید شما باید به دنبال اطلاعات و داده های ساختاری، شیوه ها، رفتارهای فعال و غیرفعال جستجو، و نحوه ارتباط آنها با رفتارهایی باشید که سیگنال را هدف قرار می دهند تا رفتار جستجو بسیار زیاد شود.

شرمن گفت: "روابط متنی بین موضوعات و رفتارها، که توسط نشانه گذاری ساختار یافته پشتیبانی می شود، روند مهم ما برای شروع، درک، آزمایش و اجرای سال 2019 است." با استفاده از معماری اطلاعات، برچسب ها، ابرداده و اخیرا نشانه گذاری ساختار یافته، ما توانستیم سیگنال های موتورهای جستجو را برای درک این ساختار محتوا موضعی و حمایتی داشته باشیم. "

4. ایجاد محتوای منحصر به فرد

 به روز رسانی الگوریتم گوگل در سال 2018 نشان داد که گوگل در حال تمرکز بر ارزیابی کیفیت محتوا در عمق و گستردگی محتوای وب سایت است.

ما عملکرد جستجوگرها در تعدادی از سایت های مختلف را ارزیابی کردیم.سایت هایی که عمق منحصر به فرد در کیفیت محتوای محتوا ارائه دادند، در رتبه بندی سالانه افزایش یافتند. سایت هایی که در کیفیت محتوا ضعیف بودند در مقایسات رنج می بردند.

الکساندرا تچالوا، مشاور بازاریابی دیجیتال، گفت: اگر هنوز مطالب خود را فقط برای حفظ وبلاگ خود زنده نگه دارید، دیگر به اندازه کافی خوب نخواهید بود.

Tachalova گفت: "مسئله محتوا این است که به اندازه کافی برای به دست آوردن لینک ها مناسب نیست، بنابراین شانس کمی وجود دارد که آن را در گوگل رتبه بندی کند. "دو بار در مورد انتشار چنین پست هایی فکر کنید، زیرا آنها پول پرداخت نمی کنند. بهتر است یک پست انجام دهید که به درستی هر چند ماه یک بار توزیع می شود تا چندین بار در ماه انجام شود که تنها چند بار بازدید می شود. "

Matt Siltala، رئيس رسانه Avalaunch، گفت: آنچه شما باید انجام دهید این است ایجاد یک محتوا که حل یک مشکل، حرکت، انگیزه و ارتباط برقرار کردن با مردم را انجام دهد.

"استراتژی محتوا در SEO تنها در مورد پاسخ دادن به جستجو و گرفتن کاربران به صفحه نیست. والس گفت: همچنین باید زبان را برای تعامل با کاربر و هدایت کاربر به عمل بعدی استفاده کنیم. "صفحات بسیار کمتری وجود دارد که این کار را انجام می دهند. استفاده بیشتر از نقشه های محتوا و نقشه های تجربه کمک می کند. "
 

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: