10 فاکتور اصلی سئو 2019 که باید بدانید - قسمت دوم

طراحی سایت در مشهد

5. افزایش تخصص، Authority و اعتماد

ایجاد و افزایش تخصص، Authorityو اعتماد- که به عنوان E-A-T شناخته می شود در دستورالعمل های رتبه بندی جستجو در گوگل، یکی دیگر از روندهای کلیدی در سال 2019 خواهد بود.

دیکسون جونز، بنیانگذار DHJ Ventures می گوید: "اگر چه دستورالعمل های E-A-T برای رتبه دهندگان الگوریتم گوگل نوشته شده است، نه برای خودِ الگوریتم گوگل، به ما کمک می کند تا بدانیم که گوگل در چه جایی در حال حرکت است." "من فکر می کنم این به متخصصان سئو کمک خواهد کرد که درک کنند که" کیفیت "همراه با محتوا است. شما نمیتوانید به راحتی مطالب معتبر را رتبه بندی کنید، مگر اینکه قبلا در مورد یک موضوع اعتماد ایجاد کرده باشید. "

گرانت سیمونز، معاون بازاریابی جستجو در Homes.com، : شما باید به توزیع و ارتقاء محتوا از نقطه نظر reputation نگاه کنید.

سیمونز گفت: "کارشناسانی را استخدام کنید که، داده ها را از اشخاص شناخته شده اهرم کرده، و از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید. "چگونه برند ها می توانند در حوزه تخصص خود در زمینه موضوع اصلی باشند؟ این سطح تخصص، چیزی است که گوگل به دنبال آن است تا نتایج خود را قدرت دهد. "

Frédéric Dubut، مدیر برنامه های ارشد مایکروسافت، Search & AI، گفت: "هدف اصلی تیم رتبه بندی ما این است که الگوریتمی را ایجاد کنیم که اسناد را به همان ترتیبی که انسان ها آن را انجام می دهند رتبه بندی کنند. "شما تنها می توانید این کار را در مقیاس وب با تعمیم الگوریتم رتبه بندی خود انجام دهید . بنابراین شما می توانید الگوریتم ارزیابی اصلی خود را برای نزدیک شدن به دیدگاه محصول ایده آل هوشمند جستجو نزدیک کنید. "

6. سرمایه گذاری در SEO فنی

وب سایت ها هر ساله در پیچیدگی ها رشد می کنند و تکنولوژی SEO را یک منطقه بزرگ سرمایه گذاری در سال 2019 و فراتر از آن می دانند.

برخی از زمینه های اصلی تمرکز بر روی بخش فنی جستجوگرها عبارتند از:

    سرعت: سایت ها در نهایت شروع به ساده تر شدن و سریعتر شدن می کنند، زیرا متخصصان سئو دریافته اند که گوگل سایت هایی را که سرعت را در نظر گرفته اند، اهمیت می دهد. "
    جاوا اسکریپت: "در سال جدید بیشتر وب سایت هایی که با آن ها روبرو می شوید، به شدت از جاوا اسکریپت استفاده می کنند (احتمالا یکی از فریم ورک های  React، Vue.js و Angular). این بدان معنی است که باید حداقل یک فریم ورک جاوا اسکریپت و نحوه عملکرد آن را یاد بگیرید ، " .
    برنامه های پیشرفته وب (PWAs): "برای سال 2019، شما باید در مورد اینکه چگونه وب سایت شما در آینده به عنوان یک PWA زندگی می کند، فکر کنید. چگونه می توان PWA خود را تبدیل به یک تجربه قابل نگهداری که کاربران شما می خواهند بر روی صفحه نمایش خود ببینند قرار دهید؟ ".

7. برنده شدن با بهینه سازی صفحه

تونی رایت، مدیر عامل شرکت و مؤسس WrightIMC، می گوید که بهینه سازی صفحه در سال 2019 همچنان مهم خواهد بود.

رایت می گوید: "ما هنوز شاهد نتایج باور نکردنی از تاکتیک های سئو صفحه ای برای بسیاری از شرکت هایی هستیم که در راه هستند." "لینک ها هنوز هم بسیار مهم هستند، اما بزرگترین انفجار برای بسیاری از شرکت های سئو کار بهینه سازی در صفحه است. "

الکسیس سندرز، مدیر فنی در Merkle، همچنین برخی از بهینه سازی های کلیدی وب را به اشتراک گذاشت:

    محتوایی که سوالات رایج کاربران را پاسخ می دهد
    اطمینان از اینکه جستجوی داخلی سایت ، نتایج مرتبط را ارائه می دهد.
    کوتاه شدن روند تبدیل.
    اطمینان حاصل کنید که مشتریان تکراری می توانند به سادگی محصولات پربازدید را خریداری کنند.
    پشتیبانیِ مشتری به سوالات مرتبط با کسب و کار پاسخ می دهد.
    استفاده از چت باکس ها را برای کاهش بار برای سوالات اساسی، سوالات رایج و وظایف رویه ایدر نظر بگیرید.
    کاربران به راحتی قادر به حرکت به مکان های فیزیکی هستند.

8.  برای جستجوی صوتی آماده شوید

دهه گذشته، "سال موبایل" تبدیل به نوعی شوخی شده بود. هر سال، کارشناسان پیش بینی می کردند که امسال، در نهایت، سال موبایل خواهد بود. سال ها گذشت تا زمانی که آگهی های تبلیغاتی در نهایت با واقعیت در 2015 همراه شدند.

خوب، امسال سال جستجوی صوتی است؟ یک بار دیگر، نه کاملا.

همانطور که رایت آن را بیان کرد:

رایت گفت: "به نظر من، در عین حال برای اکثر شرکت ها، زمانی به نظر می رسد که نمادهای صوتی نمایش داده می شود. "با این حال، من فکر می کنم شرکت های بیشتری در سال آینده به یک استراتژی برای بهینه سازی صدا نگاه خواهند کرد. همانطور که در سال گذشته گفتم، جستجوی صوتی در حال آمدن است،ولی هنوز هم کاملا وجود ندارد. "

اگرچه جستجوی صوتی در سال 2018 توجه زیادی را به ارمغان آورد، الیدا سولیس، مشاور بین المللی SEO و بنیانگذار اورانیت، گفت جستجوی صوتی فقط یک تکه از یک تغییر بزرگ است، از نتایج خاص به پاسخ به عنوان بخشی از یک جستجوی طولانی تر می رسد."

سلیس گفت: "این تنها در سال 2019 اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد و این تغییر در حال حاضر آغاز شده است. "در حالی که" صدا "ممکن است راه ساده تر برای پاسخ دادن به برخی از سناریوها باشد، قطعا فرمت ایده آل برای پاسخ به درخواست های پیچیده تر نیست (مثلا هنگام مقایسه خدمات یا محصولات).

مایکل Bonfils، مدیر عامل SEM اینترنشنال، گفت: "جستجوی صوتی یک تغییر بازی برای وب سایت های چند ملیتی و چند زبانه است.

"امیدوارم بازاریابان در سال 2019 متوجه شوند که استفاده موثر از پاسخ صوتی توسط مترجمان (دستگاه یا انسان) انجام نمی شود. Bonfils گفت: استفاده از صدا، می تواند بسیار متفاوت از کشور به کشور، منطقه به منطقه، گویش به گویش، طبقه اجتماعی به طبقه اجتماعی، و غیره باشد.

9.  Machine Learning را در نظر بگیرید

دیو دیویس، مدیر عامل شرکت بازاریابی اینترنتی Beanstalk، گفت که آموزش دستگاه در سال 2019 منجر به انفجار خواهد شد.

Jenn Mathews از Jenn Mathews Consulting گفت: اما یادگیری ماشین فقط چیزی نیست که در Google و موتورهای جستجو ببینید.

ماتیوز گفت: "شرکت ها مجبور به اتخاذ دستگاهی برای ایجاد محتوای منحصر به فرد برای جستجوگرها می شوند، و از مجموعه ای از داده ها بر اساس متغیرهای خاص شروع می کنند." "یادگیری ماشین، همراه با نیاز به تجزیه و تحلیل و گزارش، به عنوان آزمایش استراتژی های جدید ضروری است ."


10. بهینه سازی برای اسنیپت های ویژه و دیگر ویژگی های SERP گوگل

علاوه بر بهینه سازی برای وب سایت خود، شما همچنین باید برای تجربه جستجوی Google در سال 2019 بهینه سازی کنید.

یان لوری، مدیر عامل و موسس Portent، گفت: "باکس های پاسخ، دستورالعمل ها، نمودار دانش، چرخ فلک ها و... باعث می شود که بیشتر از ترافیک ارگانیک برداشته شود." "این باعث می شود که جستجوگرها اهمیت بیشتری پیدا کنند، زیرا دیده شدن در SERPs مهم تر از کلیک ها است."

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: