12 هدف سئو در سال 2019 : ایده هایی که به شما انگیزه می دهد

طراحی سایت در مشهد

سال جدید است و اهداف جدیدی را به ارمغان می آورد. همانطور که سال 2019 شروع می شود، وقت آن است که اهداف سئو خود را در نظر بگیریم.

ما می توانیم با شنیدن اهداف جامعه سئو خیلی از یکدیگر یاد بگیریم.

بنابراین، نه تنها برخی از اهداف سئو اینترنتی شرکت طراحی سایت مشهد برای 2019 را در این مقاله می بینید، بلکه مجموعه ای از اهداف متخصصان سئو را در سراسر جهان خواهید دید.

اهداف استراتژیک و تاکتیکی SEO برای سال 2019

1.  از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید

"کلمات کلیدی باید از یک کلمه بیشتر باشند. استفاده از سه کلمه ایده آل است. این بسیار عالی است که بتوانید داستان خود را به اشتراک بگذارید. کریستوف تراپه، مدیر بخش مدیریت محتوا در Stamats Communications، گفت: روی کلمات مرتبط کار کنید، اما نه چیزی که همه بر آن تمرکز کردند.

2. مطابق با فناوری های جدید و تاثیر آن بر سئو پیش بروید

یکی از اهداف اصلی شرکت طراحی سایت مشهد وب برای سال 2019 این است که خود را در مطالعه فن آوری های جدید که آینده ما را تشکیل می دهند (از جمله آینده ما در زمینه بازاریابی دیجیتال) غوطه ور کنیم.

برای مثال، من قصد دارم تا در مورد AI، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده یاد بگیرم.

3. درک بهتر تاثیر جستجوی صوتی

Kevin Chow مدیر سئوی Digital Current قصد دارد که بیشتر روی جستجوی صوتی در سال جاری تمرکز کند، زیرا او "در حال حاضر شاهد انتقال صوت به PPC بوده است."

Itamar Blauer، مدیر بازاریابی دیجیتال در MintTwist، نیز همان طور فکر می کند: "2019 یک سال بزرگ برای سئو خواهد بود. با افزایش دستیار مجازی و جستجوی صوتی، دانش پایدار برای موفقیت در این سال حیاتی است.

4. نسبت به تغییرات الگوریتم ها و ترند های جدید به روز بمانید

بلور همچنین معتقد است که شناختن ترند ها و به روز بودن با آخرین الگوریتم های گوگل فرصت هایی را برای ایده های جدید، محتوای عالی و حتی نتایج بهتر فراهم می کند.

تیلور کرتز، مالک و موسس در رده بندی های Crush، موافقت کرد : "با تغییر صنعت تقریبا به صورت لحظه ای، ضروری است که نه تنها روند های آینده را شناسایی کنیم، بلکه این که چگونه بر صنعت ما تأثیر می گذارند را نیز باید بررسی کنیم. همچنین Kurtz گفت: مهم است که جلوتر از منحنی باشیم، مانند بهینه سازی برای جستجوی تصویر، برنامه جدید عکس گوگل اجازه می دهد تا شما جستجو بر اساس یک عکس را بر روی تلفن خود به سادگی انجام دهید.

5. استفاده از Featured Snippets

Featured Snippets قسمتی است که در بالای نتایج جستجو در یک باکس نمایش داده می شود. هدف Featured Snippets پاسخ دادن بلافاصله به سوالات کاربران است.

در سال 2018 به روز رسانی های گوگل متمرکز بر اصلاح درخواست پرس و جو به سوی سایت های اطلاعاتی بود. متخصصان SEO باید توجه خود را به ارائه اطلاعات مفید تر بپردازند.

6. بهبود سرعت بارگذاری صفحه

کریستین جونز، مدیر عامل شرکت BestCompany.com، اهمیت سرعت بارگذاری صفحه را تایید می کند :"یکی از اهداف بزرگ ما در سال جاری، سرعت بارگذاری همه صفحات ما در کمتر از 4 ثانیه است. ما قصد داریم این کار را از طریق بهینه سازی تصویر، به حداقل رساندن درخواست HTTP و کاهش تعداد پلاگین ها و پیکسل ها در سایت انجام دهیم. "

7. توجه به لینک

Kurtz همچنین فکر می کند که سازمان ها باید روی ایجاد لینک بیشتری کار کنند (مثلا هر 4-5 ماه یکبار).

Hazel Joy بلاگر Arrivals Hall : من یک وبلاگ سفر دارم و سال 2019 سال پیوند برای من خواهد بود. من بیشتر به تثبیت لینک های خراب خروجی و گرفتن لینک ها تمرکز می کنم.

8. سئو با نرخ تبدیل گره خورده

سئو و بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) با هم کار می کنند. به نظر می رسد SEO بدون CRO مانند دعوت یک دسته از افراد به یک مهمانی و سپس ارائه هیچ چیز برای آنها است.

اهداف حرفه ای SEO برای سال 2019

9. تمرکز بر نام تجاری شخصی

بیل هارتزر، مشاور سئو و نام دامنه در Hartzer Consulting، می خواهد بر روی نام تجاری شخصی خود در سال 2019 کار کند. همانطور که وی می گوید: "در حالی که متخصصان دیجیتال مارکتینگ برای آژانس خود کار می کنند و کار خود را انجام می دهند، مهم است که نام تجاری شخصی خود را فراموش نکنند. صنعت دیجیتال مارکتینگ در 15 سال گذشته تغییر کرده است و داشتن یک نام تجاری قوی شخصی به شما این امکان را می دهد که وقتی صنعت تغییر می کند همیشه به سمت بالا بروید. برای ساخت نام تجاری شخصی خود، مطمئن شوید که در شبکه های اجتماعی فعال هستید. روی نوشتن، صحبت کردن و شبکه سازی کار کنید. وب سایت شخصی خود را با نام دامنه خود ایجاد کنید. "

10. سازماندهی بیشتری داشته باشید

هارتزر در سال جاری نیز خواهان سازماندهی بیشتر است : "من بر روی کار خود سازماندهی دارم، اما همیشه مواردی هست که می توانم روی آن کار کنم، آیا فهرست کارهای من به روز می شود یا لیست اهداف من به روز می باشد"

11. مشتریان را خوشحال کنید

Kurtz همچنین در نظر دارد مشتری را به عنوان یک هدف برتر شاد کند.

Daria Khmelnitskaya، متخصص SEO، فکر می کند یک ایده خوب است که اهداف بیزنس خود را با اهداف پروژه یا کسب و کار فعلی مرتبط کنید.

 

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: