3 راه برای توسعه دادن کلمات کلیدی

طراحی سایت در مشهد

برای شروع یک پروژه بهینه سازی سایت (سئو) اولین قدم پیدا کردن کلمات کلیدی دقیق مربوط به محصولات یا خدمات ارائه شده شما می باشد. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب باید بدانید مخاطبان شما چه عباراتی را جستجو می کنند. اما بیشتر عبارات در حال حاضر دارای رقابتی شدید هستند و هزاران دامنه تلاش می کنند برای آن عبارات رنک سایت خود را بالا ببرند.

اگر شما یک وب سایت کوچک و یا جدید دارید، رقابت بسیار چالش برانگیز است. در این پست، من شما را به سه روش کمتر استفاده شده برای توسعه کلمات کلیدی صنعت خود برای رسیدن به افزایش ترافیک جستجو نشان می دهم.
1.    کلمات کلیدی که از نظر معنایی مرتبط هستند را شناسایی کنید
اگر چه ایده جستجوی معناگرا مدت زمان بسیاری مطرح بوده، بسیاری از کسب و کارها بر روی پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط معنایی تمرکز نمی کنند.

و با این حال، کلمات کلیدی معناگرا فرصت را برای رسیدن به مخاطبان بیشتر و گسترش جستجو فراهم می کنند.

مفهوم کلمات کلیدی معناگرا چیست ؟
منظور از جستجوی معناگرا معنای لغوی کلمات نیست بلکه درک هدف جستجوی یک کلمه است. موتورهای جستجو امروز از جستجوهای گذشته، مکان، زمینه پرس و جو، و داده های دیگر، در نتایج خود استفاده می کنند.
پیدا کردن و غنی سازی مطالب سایت با کلمات کلیدی معناگرا برای جستجوهای خاص نتایج مرتبط تری را به وجود می آورد.افزایش تعداد عبارات صفحه شما می تواند برای رتبه بندی، و بالابردن  ترافیک سایت موثر باشد.

چگونه کلمات کلیدی معناگرا انتخاب کنیم ؟

این فرایند بسیار ساده است.  چهار روش اصلی برای انجام این کار:


•    استفاده از instant search گوگل
•    نتایج "جستجوهای مرتبط"
•    کلمات پررنگ در نتایج SERP
•    استفاده از ابزارهای پژوهش کلید واژه

    
2.بررسی کلمات کلیدی رقبا
هر روز، مشتریان برند رقبای شما و محصولات مختلف را به صورت آنلاین جستحجو می کنند. آنها نام تجاری و یا نام محصول را در کادر جستجو تایپ می کنند، با هدف یادگیری بیشتر در مورد آنها و یا حتی خرید محصولات آنها.

این دقیقا همان ترافیکی است که شما می خواهید به سایت خود جذب کنید!

بر خلاف روش کلمات کلیدی معناگرا، این یکی کمی سختتر است.

اگر این کار به خوبی انجام شود، هدف قرار دادن برندهای دیگر می تواند ترافیک بسیار مرتبط به سایت شما را جذب کند. مطمئنا، این کلمات کلیدی احتمالا نرخ پایین کلیک از این طریق رادارند. از آنجا که این افراد به دنبال یک نام تجاری خاص هستند، آنها به احتمال زیاد بر روی لینک متفاوتی کلیک نمی کنند.


این استراتژی نیز می تواند به برخی موقعیت های ناخوشایند، مشکلات قانونی منجر شود، و بلافاصله شما را در رادار رقبا قرار داده است.
3. از کلمات پرطرفدار و موضوعات داغ استفاده کنید
در نهایت، شما همچنین می توانید موضوعات مورد بحث در صنعت خود را برای پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط با رقابت کمتر برای بدست آوردن ترافیک بیشتر هدف قرار دهید.

هر از چند گاهی مخاطبان  در مورد یک موضوع داغ جدید، ایده، یا یک روند هیجان زده می شوند.

و آنها ممکن است مقدار زیادی زمان برای جستجوی اطلاعات در مورد این موضوع صرف کنند.

با دانستن موضوعات داغ صنعت خود، شما به سرعت می توانید با هدف قرار دادن آن کلمات کلیدی مطالب جدیدی ایجاد کنید.

و بهترین بخش این است، پیدا کردن این موضوعات داغ دشوار نیست.

بسیاری از ابزارهای اختصاصی برای پیدا کردن موضوعات داغ وجود دارند. به عنوان مثال، Ruzzit کمک می کند تا شما در وب برای کلمات کلیدی محبوب ترین مطالب را پیدا کنید.


موضوعات داغ ویکیپدیا و گوگل ترند اجازه تجزیه و تحلیل تغییر در محبوبیت موضوعات خاص را می دهد.

و نظارت بر اخبار گوگل می تواند به شما کمک کند هر گونه تحولات اخیر را قبل از وب سایت های دیگر بررسی کنید.

با استفاده از این تکنیک ها و ترکیب آنها با پژوهش سنتی کلمه کلیدی، شما ترافیک بیشتری را به وب سایت خود سرازیر می کنید و می توانید شرکت خود را به مخاطبان جدید معرفی کنید.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: