5 راه برای بهبود فروش وب سایت

طراحی سایت در مشهد

با توجه به این که آیا شما یک محصول یا خدمات را به فروش می گذارید، وب سایت شما یک ابزار مهم درآمد برای کسب و کار شماست. طراحی سایت مشهد را با در نظر گرفتن تبدیل با استفاده از ایده های از رویداد نهایی در Biz Tech وبینار مجموعه سازماندهی شده توسط کارآفرین و Comcast کسب و کار. در اینجا وبینار ضبط شده را تماشا کنید و یاد بگیرید چگونه بهینه سازی وب سایت خود را برای افزایش فروش، اصول علمی عصبی برای رعایت اقدامات بازدیدکنندگان و ارائه تجربه وب بهتر برای مشتریان یاد بگیرید.

ضبط را مشاهده کنید و یاد بگیرید چگونه:
• بهبود وب سایت خود را با تغییرات استراتژیک که محصولات و خدمات بیشتری را به فروش می رسانند
• اثبات اجتماعی، ضرورت و قیمت گذاری لنگر را برای افزایش اقدامات ایجاد کنید
طراحی وب سایت در مشهد خود را برای یک تجربه کاربری بهینه برای افزایش تبدیل کنید
• نوشتن کپی، تصاویر را انتخاب کنید و راهکارهای قیمت گذاری را اجرا کنید تا فروش بیشتری داشته باشید

ملاقات با کارشناسان:

اندی Crestodina، بنیانگذار رسانه مدار

اندی یکی از بنیانگذاران و مدیر استراتژیک شرکت Orbit Media است که یک شرکت طراحی وب سایت 38 نفره در شیکاگو است. در طول 15 سال گذشته، استراتژی وب و مشاوره خود را به بیش از یک هزار کسب و کار ارائه کرده است. اندی به عنوان یک سخنران برجسته در کنفرانس های ملی و به عنوان نویسنده ای برای بسیاری از بزرگترین وبلاگ ها خود را به تدریس بازاریابی اختصاص داده است.طراحی سایت مشهد صدها مقاله در مورد استراتژی محتوا، بهینه سازی موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی و تحلیلی نوشته است.

اندی به نام Forbes 10 نفر از کارشناسان بازاریابی آنلاین در سال 2015 و 50 مدیر بازاریابی Top 50 در سال 2016 نامزد شده است. او مربی در سال 1871، انکوباتور شماره 1 در ایالات متحده و استادیار بازاریابی دیجیتال در دانشگاه لویولا است. او همچنین نویسنده کتاب شیمی محتوا است: کتاب راهنمای تصویر برای بازاریابی محتوا.

داليپ جگگی، مدير اجراي تعاملی

Dalip یکی از اصلیترین و بنیانگذاران Devise Interactive، یک نام تجاری و آژانس دیجیتالی است که مخاطبان را با طرحهای خلاق و فنآوریهای نوآورانه درگیر میکند. او همچنین بنیانگذار EvaDrop و Fraxtion است که دو شرکتی که جدیدترین تکنولوژی را به بازار عرضه می کنند، و شرکت میزبان Hostannual را تاسیس کرد. علاقمندی دالیپ به بشردوستی، او را به عنوان رئیس کمیته اجرایی Forge54، یک سازمان غیر انتفاعی، هدایت کرده است.

مدير:

جیل شیفلبین، مالک Communicator پویا

جیل (dynamicjill) ایجاد و اجرای راهبردهای ارتباطی و آموزشی را که به کسب و کارها کمک می کند فروش را افزایش دهد، مشتریان فعلی را حفظ کند و توانایی مصرف کننده را ایجاد کند. کتاب او، ارتباط پویا: استراتژی های رشد، مدیریت و هدایت تجارت شما

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: