5 راه برای برجسته ساختن وب سایت شما

طراحی سایت در مشهد

هر کسی که در طراحی وبسایت شرکت میکند، می خواهد از وب سایت های دیگر جدا شود. مشتریان می خواهند در رقابت پیروز شوند و بر مشتریان بالقوه تاثیر مثبتی داشته باشند؛ طراحان تلاش می کنند و با طراحان دیگر رقابت می کنند؛ توسعه دهندگان می خواهند یک داستان موفقیت آمیز در پرتفولیو خود داشته باشند.
در اینجا پنج رویکردی که می توانید در طراحی سایت مشهد از آن استفاده کنید بررسی میکنیم :


1. چیدمان و ساختار
خوب، این مورد یکی از روشهای واضحتری برای تفکیک سایت شما از بقیه است. هچنین سخت ترین آنهاست، با استفاده از یک طرح فانتزی و یا ساختار سایت به طوری که هیچ کس تا به حال قبل از آن ندیده باشد و فورا به یاد ماندنی باشد. همچنین می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. پس از ایجاد سایت پنج ستاره ای سه ستونه، مخلوط کردن طرح یک چالش برای مهارت های طراحی بصری و مهارت های پیشین را برای طراحی سایت مشهد فراهم می کند.

2. نام تجاری
نام تجاری یکی دیگر از روش های کاملا آشکار برای برجسته شدن سایت شما است. برای این کار کافی است فقط از دستورالعملهای نام تجاری مشتری خود مطلع شوید و به آنها بچسبید.

3. گرافیک و تصویر
اگر نام تجاری کافی نیست، می توانید از گرافیک و / یا عکس ها در سایت خود برای ایجاد یک سبک بصری مجزا استفاده کنید. سایتهای با تصاویر بزرگ تمایل دارند که بیشتر دیده شوند. افراد موجودات بصری هستند، بنابراین محرک های بصری می توانند کاربران را برای برقراری ارتباط با شما در یک سطح احساسی آسان تر کنند.
منافع: گرافیک و عکس هایی که به نظر می رسند، گران هستند، زیرا آنها تقریبا باید سفارشی شوند. با استفاده از تصاویر سهام ممکن است تمایزی را که میخواهید به دست بیاورید.

4. متن و محتوا
 آنچه در هر سایت گفته می شود می تواند و باید بازتابی از شخصیت مشتری و / یا فرهنگ شرکت باشد. شما می توانید از متن ، عکس و حتی چیزهایی مانند ویدیو برای برقراری ارتباط با شخصیت استفاده کنید.
منافع: اول، ابتدا باید هر متنی را از مشتری خود دریافت کنید. سپس شما باید آن را کپی کنید به طوری که واقعا احساس شود یک انسان آن را نوشته است. اکثر کدهای بازاریابی لحن بسیار خاصی دارد که به نظر می رسد فراتر از مرزها و فرهنگ ها است. بدست آوردن خواننده ترفند است، و کاری دشوار.
کاربران در هنگام خواندن و تمرکز بر روی یک محصول یا خدمات، انتظار فروش را دارند. اما اگر بقیه سایت شما، بخصوص المنت های تعاملی مانند اشکال، کاربر را به عنوان انسانی ترجیح دهند، نه به عنوان یک مشتری صرفا، این باعث می شود که سایت شما به شیوه های بزرگ متمایز شود.

5. انیمیشن
انیمیشن در حال حاضر یک معامله بزرگ است و به دلایلی خوب. هنگامی که به درستی انجام می شود، می تواند یک تجربه بسیار خوب را به دست آورد و آن را فراموش نشدنی کند.
 خوب، این تصاویر شروع به حرکت می کنند، و شما می توانید یک صنعت جدید را شروع کنید.

نقطه ضعف : اگر شما می خواهید انیمیشن خود را از انیمیشن هر کس دیگر برجسته کنید، شما باید بازی خود را تقویت کنید. استفاده از دکمه های تند و زننده می تواند باعث مشکلات مربوط به قابلیت استفاده، مشکلات عملکرد و غیره شود.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: