7 راه برای بهینه سازی وب سایت وردپرس

طراحی سایت در مشهد

وردپرس یک پلت فرم عالی برای کارآفرینان تازه تاسیس است که طراحی سایت در مشهد برای راه اندازی کسب و کار کوچک ایجاد می کند. این سرویس طراحی سایت توسط میلیون ها صاحب کسب و کار که در هر گوشه ای از جهان زندگی می کنند استفاده می شود. بیش از 400 میلیون وب سایت در سراسر جهان توسط وردپرس طراحی شده است، از جمله بیش از 100 میلیون نفر در ایالات متحده. سایت های وردپرس در سرتاسر جهان هر 17 ثانیه پست ها را منتشر می کنند. بیشتر از یک میلیون وب سایت در جهان توسط وردپرس و مرتبط با کسب و کار هستند. این حقایق به وضوح نشان دهنده اهمیت وردپرس به عنوان یک سرویس مدیریت محتوا برای کسب و کارها است.

ساده سازی، ادغام رسانه های اجتماعی و تعداد زیادی از گزینه های تم دلایل کلیدی است که چرا شروع کسب و کارهای کوچک وردپرس را برای طراحی سایت ترجیح می دهند. با این حال، قبل از اینکه شما در مورد استفاده از وردپرس برای وب سایت کسب و کار خود فکر کنید، باید چندین واقعیت مهم را در ذهن داشته باشید.

1. کیفیت تم ها.

هزاران تم رایگان برای کسانی که قصد طراحی وب سایت در مشهد را دارند مبتنی بر وردپرس در دسترس هستند. با این حال، شما باید در انتخاب یک موضوع قابل اعتماد از آنهایی که در دسترس هستند، مراقب باشید. تم باید انعطاف پذیر باشد و شما نیاز دارید که بدون هیچ مشکلی تغییرات را انجام دهید.


2. میزبانی

این یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی وب سایت  شما می باشد. شما باید یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت کنید که به شما کمک می کند که وب سایت خود را همیشه در طول زمان نگه دارید و آن را اجرا کنید. علاوه بر این، آنها باید به طور منظم به روز رسانی و پشتیبان گیری را انجام دهند.

3. پلاگین های خود را با دقت انتخاب کنید.

نصب افزونه های بسیار زیاد در وب سایت وردپرس باعث کاهش کارایی شما خواهد شد. فقط پلاگین هایی را که فعالانه استفاده می کنید اضافه کنید و بقیه را حذف کنید.


4. پیکربندی وب سایت شما

پس از نصب وردپرس نهایی، باید آنرا پیکربندی کنید. به عنوان مثال، شما باید در مورد چگونگی تعدیل نظرات، پیوندهای تنظیم شده و بهترین شیوه های پیکربندی دیگر فکر کنید. این به راحتی در تنظیمات وردپرس انجام می شود و باید در طول نصب اولیه شما انجام شود.


5. رابط موبایل.

بسیاری از بازدیدکنندگان وبسایت به سایت شما از طریق دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی پیدا می کنند، بنابراین وب سایت مبتنی بر وردپرس نیاز به یک رابط تلفن همراه ریسپانسیو دارد که تجربه ای ایده آل را برای کاربران فراهم می کند. کاربران تکان دادن و کشیدن زیادی صفحه را تحمل نمی کنند. انجام این کار کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنید که سایت شما به همان اندازه ممکن است در نتایج موتور جستجو رتبه بندی شود.

6. امنیت

وردپرس دارای ویژگی های امنیتی مناسب است، اما در نظر گرفتن اقدامات پیشرفته تر امنیتی با استفاده از پلاگین ها و دیگر روش ها برای جلوگیری از تهدیدات بالقوه. الیا کلوچنکو، مدیر اجرایی High-Tech Bridge می گوید: "من می گویم که CMS محبوب مانند وردپرس یا جوملا ممکن است در نصب پیش فرض امن باشد اگر آنها به درستی پیکربندی شده، کد شخص ثالث را ندارند و تا تاریخ."


7. بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را در نظر بگیرید تا رنک وب سایت شما را در گوگل و سایر موتورهای جستجو افزایش دهد. با استفاده از SEO بهترین شیوه ها همراه با پلاگین های وردپرس مانند وردپرس SEO توسط Yoast شما به سمت درستی هدایت می شوید. علاوه بر بهینه سازی موتورهای جستجو، مهم است که از جستجوگر جدید (بهینه سازی موتور اجتماعی) نیز استفاده کنید. حضور فعال در شبکه های اجتماعی که در آن مشتریان بیشتر وقت خود را صرف می کنند، ایجاد کنید.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: