درسهای "Prometheus" در طراحی وب سایت موثر

طراحی سایت در مشهد

در آینده Prequel بیگانه، پرومتئوس، این 2073 است و Weyland Industries بزرگترین شرکت در این سیاره است. اما امروز صاحبان کسب و کار کوچک می توانند چند درس از وب سایت هایی که بازاریابان فیلم برای شرکت بزرگ داستانی ایجاد کرده اند یاد بگیرند.

صفحه از طریق وب سایت Weyland برای راهنمایی های ارزشمند در مورد چگونگی ایجاد یک وب سایت کسب و کار در طراحی سایت مشهد قانع کننده:

    کپی کوچک وب سایت های کسب و کار بد در صفحه و صفحات طولانی ایجاد می شود. هنگام خواندن آنلاین، افراد اطلاعات سریع و اسکنر را ترجیح می دهند. سایت Weyland تنها چند پاراگراف کوتاه در هر یک از صفحات دارد، و این کپی را تاثیر گذارتر و احتمال بیشتری برای خواندن دارد.
    جدول زمانی شرکت یک جدول زمانی دقیق که 30 سال از تاریخ وایلند را پوشش می دهد خلاصه ای از یک جمله از تمام نقاط عطف شرکت می دهد. چنین صفحه عمقی را به وب سایت هر کسب و کار که بیش از یک یا دو ساله است اضافه می کند.
    عکس فوری شرکت بر روی یک صفحه "About" قوی، Weyland به سرعت می گوید که در آن است، چه تعداد کارمند آن، محل دفتر مرکزی خود و سایر آمارهای حیاتی. من نمی توانم به شما بگویم که چند سایت کوچک کسب و کار من بیهوده برای این نوع حقایق مفید جستجو کرده ام.
    نشانه های بصری. Weyland در هفت صنایع مختلف کار می کند. یک تصویر کوچک طراحی سایت در مشهد برای نشان دادن هر یک از آنها ایجاد شده است، و این باعث می شود که در یک نگاه، آنچه را که شرکت انجام می دهد را ببینید.
    مطبوعات این سایت یک آرشیو رسانه ای از انتشارات مطبوعاتی قدیمی دارد (در حال حاضر، آن را قفل شده است، احتمالا تا زمانی که نزدیک به تاریخ انتشار ژوئن فیلم به منظور جلوگیری از دادن طرح). جمع آوری نسخه ها و قرار دادن آنها در سایت شما نشان می دهد که شرکت شما یک سابقه دارد و به رسانه ها امکان می دهد تا به سرعت از طریق برجسته خود اسکن شوند.
    چند رسانه ای. در تارنمای این سایت، تیم بازاریابی یک TED فاکس را ایجاد کرده است که بنیانگذار این شرکت در زمانی که در سال 2023 شروع به کار کرد، «به آن» داد. با اعتبار عالی TED Talks و تأثیر ویدئو به طور کلی این ویژگی بلافاصله به اعتماد شرکت و ایجاد می کند سایت جذاب تر است. اگر مشارکتهای گفتاری عمومی دارید، به یاد داشته باشید که آنها را برای ارسال در سایت خود ضبط کنید.
    نامزدی. تحت پوشش فرصت های سرمایه گذاری در "پروژه های طبقه بندی شده"، سایت از بازدیدکنندگان برای ثبت اطلاعات بیشتر بازدید می کند. البته، این بیشتر بازاریابی طراحی سایت مشهد برای فیلم خود است، تلاش برای اتصال با طرفداران در توییتر و فیس بوک.

چه ویژگی هایی وب سایت کسب و کار شما را قانع کننده می کند؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: