بازبینی معنای داشتن لینک های بهتر

طراحی سایت در مشهد

من ترجیح می دهم وب سایت های رنک بالا را پشتیبانی و تأیید نکنم. من فکر می کنم بهترین حالت این است که یک دسته لینک های مرتبط برای به چالش کشیدن سایت های رنک بالا داشته باشیم. من هیچوقت نمی خواهم به رقیبانم کمک کنم.

برداشتن برخی از لینک های سطح پایین که یک رقیب دارد، کار اشتباهی نیست. اما این کار را در طول ساختن لینک های خود که احساس می کنید لینک های برتر هستند، انجام دهید. اگر در طول استراتژی برخی از پیوندهای اشتراکی را انتخاب کنید، مشکلی نیست.

 

دسته لینک های بهتری بسازید

SERPs تقریبا از سایت هایی با دسته بک لینک خود، ساخته شده اند. پس از سال ها تجزیه و تحلیل صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) و لینک ها، من متوجه شدم که گاهی اوقات می توانم دسته های موجود را دور بزنم و مجموعه های مرتبط تر را ایجاد کنم. بک لینک هایی از رقبای با رتبه بالا لزوما بهترین نیستند.

تفاوت بین دسته بک لینک من و دیگران، این است که بک لینک های من با صفحاتی از سایت من که به آن لینک می شوند مرتبط هستند، به صفحات مرتبط (نه صفحه اصلی) اشاره خواهد کرد، از محله های مربوطه بیشتر می آیند و با محله های نامناسب مخلوط نخواهند شد.

 

متصل نشوید، بسازید

به جای پیوستن به پیوندهای موجود در دسته بک لینک و اتصال به بخش کوچکی از ارتباط مجدد شخص دیگری، من ترجیح می دهم شبکه خود را از سایت های مربوطه خارج از شبکه های ایجاد شده ایجاد کنم. این، به نظر من، باعث می شود که صفحات من با پشت زمینه بهتر، اگر مناسب تر و با کیفیت بهتر است، برجسته باشد.

گاهی اوقات، لینک های موجود رقیبان بزرگ نیستند. چرا آن را تکرار کنیم؟ من فکر می کنم بهتر است بهتر عمل کنیم. این ایده است که باید پایه و اساس مرحله برنامه ریزی یک استراتژی بک لینک را تشکیل دهد.

یک نمودار لینک مرتبط بسازید. به همین دلیل است که یک صفحه با تنها چند صد inbound می تواند خیلی بهتر از یک سایت با هزاران لینک ورودی باشد. در یک نقطه خاص، این میزان لینک ها نیست که تصمیم می گیرند، عوامل دیگری مانند سیگنال های رتبه بندی در صفحه وجود دارد که می توانند تصمیم بگیرند.

اگر می خواهید لینک ها را بررسی کنید، پس به جای بررسی لینک های ده سایت بالا، بک لینک های سایت های اصلی که در ده سایت بالا تبلیغ می کنند، را بررسی کنید. بک لینک های غیر رقبای خود را بررسی کنید که مشتریان آن ها با مشتریان شما همپوشانی دارند.

 

آیا شما یک رهبر هستید یا فالوور؟

وقت آن رسیده است تا تفکر متعارف را به چالش بکشانیم که پیروی از رهبر یک راه برای رد کردن رهبر است. این چه معنایی دارد؟

دنبال کردن رهبر، به معنای رهبری کردن نیست. رهبری کردن به معنای یافتن راهی بهتر برای انجام کارها است.

بنابراین اگر میخواهید رهبر در فضای خود باشید، این بدان معنی است که از آنچه رقبا انجام میدهند بالاتر روید، و راه هایی برای به دست آوردن چیزی جدید و بهتر پیدا کنید. و این شامل پیوندها است.

استراتژی های پیوند خود را مانند یک فالوور، با دنبال کردن آنچه که رقبا انجام می دهند برنامه ریزی نکنید. سعی کنید ببینید که چه گزینه هایی وجود دارد. در تجربه تیم طراحی سایت مشهد، اینگونه راه های خوبی برای به دست آوردن لینک هایی که به شما کمک می کنند در بالای صفحه بمانید کشف می کنید.

دیگر لزوما کسانی که بیشترین لینک را دارند رتبه بهتری ندارند. اما داشتن لینک های مرتبط بیشتر، مفید است.

محتوا و لینک های مرتبط، بسیار مهم هستند. در گذشته چنین نبود، این واقعیت جدید است.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: