چگونه ایمیل هایی ارسال کنید که مشترکان شما دوست داشته باشند

طراحی سایت در مشهد

برای ایجاد یک کسب و کار قوی، شما باید ارتباط خوبی با مشتریان ایجاد کنید. این تنها به معنای تبلیغ یک محصول یا خدمات عالی نیست. همچنین هنگامی که پروسه فروش تمام شود، مهم است که با مشتریان خود در تماس باشید.

یکی از راه های انجام این کار ارسال ایمیل های الکترونیکی به طور منظم برای مشتریان است. اگر می خواهید ارزش بیشتری داشته باشید، ایمیل هایتان را با دقت طراحی کنید تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کنید.

این به شما کمک می کند کار با ارزشی را ارائه دهید. مشتریان هر روز نامه های ایمیل زیادی دریافت می کنند، بنابراین شما باید ایمیل هایتان را با ارزش کنید. این به شما کمک می کند تا با مشتریان خود پیوند عمیقتری برقرار کنید، آنها را تشویق کنید که به فروش و حتی افزایش فروش دست پیدا کنند.

چگونه می توان با استفاده از خبرنامه های الکترونیکی به مشتریان خود ارزش گذاری کرد؟ این نکات را دنبال کنید.


یک خط موضوع جذاب ایجاد کنید

بسیاری از مشتریان شما روزانه حدود 140 ایمیل ارسال یا دریافت می کنند! در این صورت فرد جالب ترین موضوع را انتخاب می کند. این تصمیم اغلب در یک نگاه ساخته می شود. ایجاد یک عنوان جذاب توجه خوانندگان را به خود جلب می کند.

عنوان خود را در اطراف محتویات خبرنامه طراحی کنید. هنگامی که توجه خواننده را به خود جلب می کنید، وظیفه خود را با ارائه اطلاعاتی که جستجو می کنید، نگه دارید.

خط موضوع شما درباره کنجکاوی خوانندگان است. اگر نامه شما با نیازهای خواننده شما مطابقت داشته باشد، اعتماد ایجاد می کنید و خواننده شما احتمالا دوباره روی ایمیل های شما در آینده کلیک خواهد کرد.

آن را ساده نگه دارید

PIC

اطلاعات روشن و آسان و قابل درک استفاده کنید. خوانندگان وقت زیادی را صرف نمیکنند. محتوا باید کوتاه و آسان باشد تا اسکن شود شما می توانید از نقاط بولت، هدر ها، نقل قول ها و زیر شاخه ها برای تجزیه اطلاعات استفاده کنید.

جملات کوتاه بنویسید. این مطالب ساده است. هر ایمیل را قبل از ارسال آن به درستی ویرایش کنید. حذف عبارات غیر ضروری به طوری که خوانندگان اطلاعات دقیق دریافت کنند. ایمیل را آموزنده و آسان می سازد.

یک مکالمه ایجاد کنید

خبرنامه های دوستانه که به طور مستقیم با کاربران صحبت می کنند احتمال بیشتری برای خواندن دارند. در حالی که ایمیل را می نویسید، تصور کنید که با یک دوست صحبت می کنید. اگر اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد، شما با دریافت کنندگان ایمیل پیوند ایجاد می کنید.

وقتی از یک تن دوستانه استفاده میکنید، یک مکالمه ایجاد میکنید. همه ما عاشق شنیدن خبر از یک دوست معتبر هستیم. خوانندگان شما هیچ کدام متفاوت نیستند.


ارائه اطلاعات مربوطه

image005.jpg

خوانندگان از ایمیل شما لذت خواهند برد اگر شما اطلاعات مربوطه را ارائه دهید. شما می توانید آنچه در صنعت جدید است و یا راه حل هایی برای مشکلات، به اشتراک بگذارید. ارزش را برای حفظ آنها در نظر بگیرید.

شما میخواهید خوانندگان خود را در هنگام دریافت پستهای خود تحسین کنید. به عنوان یک نتیجه، بخش عمده ای از اطلاعات ایمیل را حفظ کنید. فروش یا تبلیغات باید حداقل باشد. 70 تا 90 درصد ایمیل خود را برای محتوای عالی رزرو کنید. اگر روی محتوا تمرکز کنید، خوانندگان علاقه بیشتری برای اشتراک پست ها خواهند داشت.

اطلاعات تماس را در دسترس قرار دهید

هر خبرنامه، شامل یک بخش اطلاعات تماس است که به خوانندگان اجازه می دهد تا بدانند که چه کاری باید انجام دهند.این اطلاعات شامل فرصتی برای اشتراک در یک کنفرانس اینترنتی، شرکت در یک دوره آنلاین یا دانلود یک کتاب الکترونیکی می باشد. در نتیجه، شما باید یک مزیت را برای این عمل به اشتراک بگذارید.

بخش اطلاعات تماس، به خوانندگان می گوید که چگونه باید ادامه دهند. بنابراین، باید این قسمت از اطلاعات دیگر جدا شود. استفاده از یک رنگ روشن برای برجسته کردن این بخش توصیه می شود.

متناوبا، شما می توانید از کنتراست قوی برای جلب توجه به دکمه تماس استفاده کنید. در مثال زیر یک ایمیل قالب HTML ایجاد شده توسط Postcards است.

image009

استفاده آسان از دکمه باعث بهبود تجربه کاربری می شود. بسیاری از بینندگان شما برای خواندن ایمیل از تلفن های همراه استفاده خواهند کرد. به عنوان یک نتیجه، شما باید دکمه تماس را به اندازه کافی بزرگ در نظر بگیرید تا کلیک بر روی آن با استفاده از انگشت شست میسر باشد.

دکمه تماس را جدا از هر لینک دیگر که ارائه کرده اید قرار دهید. به این صورت کاربران روی پیوند صحیح کلیک می کنند.

بیان بر روی دکمه CTA شما باید ساده و مختصر باشد. به کاربران بگویید چه کاری انجام دهید و چگونه آن را انجام دهید.

آن را شخصی کنید

خبرنامه ها باید یک مکالمه طولانی بین شما و خواننده ایجاد کنند. باید کاری کنید خوانندگان ایمیل را گرم و مرتبط مشاهده کنند.

هنگام نوشتن، همیشه آن را از طرف خودتان بنویسید. شما ممکن است شرکتتان را نمایندگی کنید، اما نامه ای از یک شرکت همواره غیر شخصی است. شما باید طوری بنویسید که خواننده تان از یک شخص بجای یک کسب و کار بشنود.


به خوانندگان فرصت پاسخ دادن بدهید

جذب خوانندگان در مکالمه یک فرایند دو طرفه است. خوانندگان ممکن است بخواهند به یک ایمیل پاسخ دهند. با ایجاد فرصتی برای پاسخ دادن، در حال ایجاد یک رابطه هستید.

با ایجاد یک آدرس ایمیل منحصر به فرد، و حصول اطمینان از این آدرس تحت نظارت، ارتباط با خوانندگان آسان تر است. پاسخ سوالات و پشتیبانی از مشتریان. بازخورد خواننده همچنین شما را قادر می سازد تا ببینید که پیام شما دریافت می شود.

هنگام ارسال ایمیل، بسیار مهم است که از یک آدرس ایمیل بدون پاسخ استفاده نکنید. این می تواند از تعامل بیشتر جلوگیری کند.


هیجان انگیز باشید

image015

خوانندگان خبرنامه های سرگرم کننده و هیجان انگیز را دوست خواهند داشت. یک ایمیل سرگرم کننده به شما کمک می کند تا خواننده از شما ممنون شود. همچنین خوانندگان را تشویق می کند تا در یک لحظه کسل کننده یا غیر ضروری، بر روی ایمیل بعدی کلیک کنند.

از خلاقيت خود استفاده کنيد و به خودتان اجازه دهيد که بيرون بياييد مثل به اشتراک گذاشتن تجربه شخصی، استفاده از طنز یا به اشتراک گذاشتن منافع یا علاقه های شما. اگر مطالب منحصر به فرد و جالب ارسال می کنید، ایمیل های شما با استقبال روبرو میشوند.

شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که انرژی خود را در طرح خبرنامه نشان می دهید. از یک طراحی خسته کننده استفاده نکنید. انتخاب چیزی مدرن، چیزی که مشترکین شما دوست دارند ببینند، و چیزی که باعث می شود تجربه خواندن هیجان انگیز شود.

برای انجام این کار، می توانید یک محصول مانند کارت پستال استفاده کنید. برای شما آسان است که یک طرح خبرنامه ایجاد کنید و مشترکان طراحی مدرن و زیبا را دوست داشته باشند.

 در مورد زمان بندی فکر کنید

 براي زمان ارسال نامه ها وقت بگذاريد. اغلب قوانین ساده ای برای اطمینان از اینکه شما بهترین پاسخ را دریافت می کنید وجود ندارد. شما می توانید ایمیل ها را در زمان های مختلف روز یا حتی آخر هفته ارسال کنید و ببینید چه چیزی بهترین نتایج را به دست می آورد.

همچنین یک برنامه خاص (مانند روز شنبه صبح) برای ارسال همه ارتباطات تنظیم کنید.

این زمان مناسب به مشتریان شما بستگی دارد. آیا آنها شاغل هستند؟ آیا آنها از خانه کار می کنند؟ آیا ایمیل شما بخشی از روز کاری آنهاست یا آنها ترجیح می دهند آن را بهمراه یک شیرینی و یک فنجان قهوه بخوانند؟ توجه به نیازهای مشتری، بهترین نتایج را به شما می دهد.

خلاصه

خبرنامه های الکترونیکی شما را قادر می سازد تا روابط با مشتریان را توسعه و حفظ کنید. هنگام ارسال خبرنامه های الکترونیکی، شما در جستجوی ایجاد گفتگوی دوستانه و تشویق گفتگو هستید.

این بخش مهمی از استراتژی بازاریابی شما را تشکیل می دهد. شما با نیازهای مشتریان خود ارتباط برقرار خواهید کرد. شما همچنین با ارائه گرما و امکان کاوش اطلاعات جدید، مشتریان وفادار را ایجاد خواهید کرد.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: