6 نکته در انتخاب نام دامنه

طراحی سایت در مشهد

نام دامنه اولین قدم به سوی شروع کسب و کار آنلاین شما می باشد
انتخاب یک نام دامنه ممکن است ساده به نظر برسد ، اما چند عامل مهم که باید در نظر گرفته شود وجود دارد:
1.نام دامنه کوتاه انتخاب کنید
 تلاش برای به یاد داشتن یک سری از اصطلاحات به جای دو تا سه کلمه به یاد ماندنی پیچیدگی های غیر ضروری را برای مشتریان ایجاد می کند. نام دامنه خود را کوتاه  نگه دارید.
 2.خاص باشید
 نام مبهم کاربران را هنگام به یاد آوردن نام دامنه شما گیج می کند. آنها همچنین ممکن است هنگام جستجو برای محصول یا خدمات شما در هر یک از موتورهای جستجوی بزرگ به سایتی با نام مرتبط تر مراجعه کنند .
3.نام دامنه را آسان انتخاب کنید
 ساده کردن و کاهش مقدار کار مصرف کننده ، شما را یک قدم جلوتر ازرقیبانتان نگاه می دارد. به یاد داشته باشید، رقبای شما تنها یک دکمه بازگشت  با شما فاصله دارند.
4.از کلمات دشوار استفاده نکنید
مردم ، مصرف کنندگان تنبل هستند. ما  چیزی نزدیک، آسان برای پیدا کردن ، با یک قیمت خوب ، بدون هیچ زحمتی می خواهیم. این نگرش خود را به جهان آنلاین نیز وارد کرده.اگر نام دامنه دشواری انتخاب کرده اید توقع نداشته باشید مشتریانتان شما را به هزاران شرکت  دیگر که  به یاد داشتن نام آنها راحت تر است ترجیح دهند.
 5.به زبان انگلیسی ساده بنویسید
 در صورت امکان، سعی کنید از عدد 0 در نام دامنه خوداستفاده نکنید این اغلب می تواند برای حرف o اشتباه گرفته شود. به همین ترتیب،از 2 به جای to و از 4 به جای for و از حرف u به جای you استفاده نکنید.
6. آن را به یاد ماندنی انتخاب کنید
از گفته ها و یا ترکیبی از کلمات که خود را به زبان ما و محاوره ای تبدیل کرده اند استفاده کنید، این نوع از آدرس ها معمولا بدون نیاز به فکر کردن به یاد آورده می شود.


ترجمه شده توسط تیم طراحی سایت مشهد وب سایت

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: