نکات و ابزارهای کنتراست رنگ

طراحی سایت در مشهد

هنگامی که شما فهرست وب سایت های مورد علاقه خود و یا آخرین نسخه از محصول خود را مرور می کنید، یک لحظه به آن نگاه متفاوت کنید.در طراحی وب سایت حرفه ای یک چک لیست بسازید و از طراحان خود بخواهید به آسانی از آن استفاده کنند.من چند استراتژی استفاده می کنم: تجربه های تعاملی از طریق ویترین دسترسی ما، و نشان دادن آنچه که طرح هایی مانند استفاده از شبیه سازی نرم افزار است.
واقعیات جالب: یک دیوار در ویترین با رنگ مغناطیسی نقاشی شده بود. دیوار شامل پوستر، پیام ها و مفاهیمی است که ما می خواهیم مردم را به یاد داشته باشید. در پایان این سفر، من نشان شبیه سازی دید در قرص های ما. به نظر من، دیوار پیام با شبیه سازی به تاکید بر اهمیت کنتراست رنگ کافی است.
اگر شما یک طراح است، سعی کنید از شبیه سازی و ابزار در پروژه طراحی بعدی خود را. زمانی را برای متفاوت ببینند. یکی از طراحان ستاره ای که چک لیست من بررسی یک داستان من در مورد استفاده از رنگ اثبات کوری فتوشاپ گفت. در خود، او با استفاده از اثبات به اصلاح رنگ های مورد استفاده در طراحی برای محصول شرکت خود را. هنگامی که محصول دوباره طراحی منتشر شد، مدیر عامل شرکت خود را به او داده شده به این دلیل که اولین بار او قادر به دیدن آن طراحی شد بود.مدیر عامل شرکت مشترک که او رنگ کور بود. در بسیاری از موارد، شما ممکن است آگاه نباشند که از همکاران خود، رهبر و یا مشتریان کم بینایی یا رنگ چشم کمبود متوسط. اگر ملاقات با حداقل نسبت کنتراست رنگ را برای یک عنصر طراحی خاص دشوار است، را به چالش فکر کردن فراتر از رنگ. نوآوری می تواند به شما به طوری که بسیاری از افراد می تواند انتخاب کنید تا و استفاده از نرم افزار خود را بدون نیاز به آن را سفارشی؟
ترجمه شده توسط تیم طراحی سایت مشهد وب سایت

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: