چگونه ترافیک وب سایت خود را با SEO فنی 3 برابر کنیم

طراحی سایت در مشهد

وبلاگنویسی به خودی خود تبدیل به یک صنعت شده است. بسیاری از افراد در حال حاضر وبلاگنویسی را به صورت یک کار تمام وقت انجام می دهند و شرکت ها از وبلاگ ها به عنوان یک راه اصلی برای جذب کسب و کار جدید استفاده می کنند.

همانطور که نفوذ وبلاگ ها افزایش یافته ، به طور طبیعی رقابتی تر و سخت تر شده. وبلاگ نویسان مقدار زیادی وقت و پول خود را برای تولید محتوا سرمایه گذاری می کنند، بنابراین صرفا نشستن و انتشار بعضی از کلمات که بدون وقت گذاشتن نوشتید بعید است که به نتیجه برسد.

روش های زیادی برای ایجاد یک پست در وبلاگ وجود دارد، اما مطمئنا مجموعه ای از کارهای قابل کنترل برای بهبود عملکرد وبلاگ شما به طور خاص وجود دارد.

اگر شما یک وبلاگ دارید که نام تجاری بزرگ و فعالیت در رسانه های اجتماعی دارد، اما به SEO توجه زیادی نکرده اید، این پست برای شما مناسب است.

 

لینک ها

من نمی خواهم به جزئیات دقیق در مورد چگونگی انجام این کار بپردازم، اما رویکردهای کلیدی این ها هستند:

     نوشتن به صورت مهمان: نوشتن پست برای وبلاگ های دیگر و یا پست گرفتن از طریق مصاحبه و غیره. این روش برای وبلاگ نویسان با سایت های غیر تجاری بسیار آسان است و راه بسیار مقرون به صرفه برای ایجاد یک پروفایل لینک خوب است.

     روابط عمومی: ایجاد روابط با روزنامه نگاران یا فرستادن داستان های سنگین به نشریات بزرگ که باعث می شود سایت های بسیار قدرتمند به شما به طور طبیعی لینک دهند.

 

محتوا

سایتی که به مدت طولانی فعال بوده است، و حجم زیادی از محتوا که به خوبی نوشته و ویرایش و سئو شده را دارد. رتبه بندی خوبی خواهد داشت و ترافیک را به سایت منتقل می کند.

اگر شما شروع  به وبلاگ نویسی کرده اید، انتشار محتوای بسیار خوب و با کیفیت، باید برای شما یک اولویت مهم باشد.

بخش اصلی فعالیت برای رسیدن به صدها هزار بازدیدکننده در ماه ، SEO فنی است.

 

مسائل فهرست گذاری

یک مسئله رایج برای وبلاگها، به ویژه آنهایی که در طولانی مدت فعال بوده اند، داشتن تعداد زیادی url است که توسط گوگل ایندکس شده اند که صفحات واقعی نیستند و برای کاربران ارزشی ندارند.

برای سایت های وردپرس شامل صفحاتی مانند:

     صفحات کتگوری

     صفحات برچسب

     صفحات نویسنده

     صفحات بایگانی

 

در این مورد ما در تیم طراحی سایت مشهد وب پارسیان سپهر، سایت را crawl کردیم و آن صفحات را شناسایی کردیم سپس آنها را noindex کردیم یا کنسول سرچ گوگل را آپدیت کردیم تا Google آنها را crawl نکند.

محتوای کم حجم

سایتی را در نظر بگیرید که تعداد زیادی صفحه با محتوای بسیار کم دارد.

این سایت ها اساسا دارای صفحات دسته بندی با مقدمه ای کوچک هستند که به وضوح برای جستجوگرها ایجاد شده اند تا عبارات طولانی مدت را هدف قرار دهند.

با این حال، صفحات با کیفیت بسیار پایین و ارزش بسیار کمی برای کاربر به نمایش می گذارند.

پیش زمینه بالقوه این نوع صفحات برای تایید زمان لازم برای اضافه کردن محتوا به آنها کافی نیست، بنابراین این نوع صفحات حذف یا noindex می شوند.

 

سرعت صفحه

هنگامی که ما در تیم طراحی سایت مشهد وب پارسیان سپهر شروع به کار کردیم سرعت صفحه سایت به دلیل فونت های مختلف، تصاویر بزرگ، ذخیره سازی، و سایر مسائل دیگر بسیار ضعیف بود.

ما از برخی پلاگین ها برای کمک به بهبود این کار استفاده کردیم، که راه حل اصلی نیست سپس سایت را از ابتدا بهینه سازی کردیم.

اما برای وبلاگ نویسان با بودجه ی کم و با منابع و دانش محدود، هنوز می توانید قدم های مهمی را پیش بگیرید.

 

جایگزین

برای برخی از عبارات کلیدی سایت http://mashhadwebsite.com ، چندین صفحه وجود دارد که همان موضوع  را هدف قرار دادند.

گوگل در حال تغییر است که کدام یک از صفحات رتبه بندی شود، به طوری که مشخص نیست بهترین انتخاب کدام است. این معمولا یک نشانه از جایگزین محتوا محسوب می شود. تیم پارسیان سپهر پیشنهاد می دهد این صفحات را به یک صفحه با کیفیت ادغام کنید.

ما این کار را کردیم و به زودی نتیجه رتبه بندی را دیدیم و رتبه بندی عملکرد را به طور چشمگیری افزایش دادیم.

 

نقشه سایت XML

سایت انواع مختلفی از نقشه های سایت را در کنسول جستجو ثبت کرده بود، که بسیاری از آنها URL هایی بود که ما می خواستیم ایندکس شود اما کراول نشود.

ما این کار را کمرنگ کردیم بنابراین نقشه های سایت تنها URL های ذکر شده با محتوای با کیفیت خوب را لیست کردند. بنابراین بسیار واضح است که کدام محتوا باید ایندکس شود و کدام محتوا مهم تر است.

 

تبلیغات تهاجمی

تبلیغات راهی است که اغلب وبلاگ نویسان از طریق آن درآمد کسب میکنند. بنابراین حذف آن توصیه نمی شود.

با این حال، اگر تبلیغات بیش از حد باشد، بی اثر می شود و حتی به عملکرد کلی شما آسیب می رساند، به طوری که شما ترافیک کمتر، نرخ تبدیل کمتر و در نتیجه درآمد کمتری خواهید داشت.

پیدا کردن تعادل کلیدی است. به روز رسانی های اخیر Google باعث آسیب به سایت هایی شده که تبلیغات بیش از حد را بر محتوای منحصر به فرد و با کیفیت مقدم دانستند.

 

ساختار صفحه

یک مسئله که ما به طور مرتب در وبلاگها و وب سایت ها به طور کلی می بینیم این است که برچسب های هدر برای طراحی ظاهر و نه ساختار استفاده می شوند.

برچسبهای H1، H2 و H3 باید به طور واضح ساختار صفحه را نشان دهند تا Google بتواند آن را به عباراتی که انتظار میرود مپ کند.

اگر سرصفحه سایت شما برای استایل ظاهر طراحی شده است، به توسعه دهنده خود مراجعه کنید و درخواست تغییر آن را دهید تا از این عناصر به شیوه ای تاکتیکی و بهینه تر استفاده شود.

 

پیوند داخلی

ما با مشتری کار می کنیم تا پیوندهای داخلی را پاکسازی کنیم و نحوه استفاده آنها را بهبود ببخشیم. این شامل موارد زیر است:

 

    رفع هر گونه پیوند داخلی از بین رفته که به صفحات شکسته پیوند دارند.

    رفع لینک های داخلی که کاربران و ربات ها را از طریق زنجیره های تغییر مسیر هدایت می کنند، بنابراین لینک به طور مستقیم به مقصد صحیح اشاره می کند.

    اضافه کردن لینک های بیشتر به صفحات مهم در سراسر سایت.

 

به روز رسانی لینک

همانطور که در ابتدا ذکر کردم، سایت http://mashhadwebsite.com  دارای لینک های بسیار خوبی بود که طی سال ها از طریق رویکردهای طبیعی و برخی تلاش های مستقیم ایجاد شده بود.

بعضی از این تلاشهای مستقیم بیشتر شامل تبدیل متن لنگر به صفحات کلیدی بودند که گاه کمی بیش از حد پررنگ شده بودند. ما اعتقاد داشتیم که به طور بالقوه باعث می شود از رتبه بندی برای عبارات در آن منطقه و مخصوصا برای آن صفحه جلوگیری شود.

خوشبختانه صاحبان هنوز هم با بسیاری از سایتهای موجود در این محل ارتباط برقرار کرده بودند، بنابراین ما توصیه کردیم که با متصل کردن متن متصل به آن، مارک یا کلی عمومی (به عنوان مثال، اینجا را کلیک کنید).

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: