اینستاگرام Quiz Stickers یا برچسب آزمون را معرفی می کند

طراحی سایت در مشهد

اینستاگرام به طور رسمی quiz stickers را راه اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می دهد که سوالات چند گزینه ای را برای فالوورهای خود ایجاد کنند. فالوور ها می توانند به آن ها پاسخ دهند.

Quiz sticker یا برچسب آزمون برای استفاده در استوری طراحی شده است. و عملکردی مشابه با دیگر برچسب های تعاملی، مانند برچسب نظرسنجی و اسلایدر ایموجی دارد.

کاربران پس از گرفتن یک عکس یا ویدیو، می توانند برچسب های آزمون را به استوری های خود اضافه کنند.

سوال خود را بنویسید و بین دو تا چهار پاسخ احتمالی اضافه کنید. پاسخ صحیح را انتخاب کنید و آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید.

 

هنگامی که سایر کاربران با برچسب آزمون ارتباط برقرار می کنند، می توانید پاسخ های آن ها را در فهرست بینندگان استوری ببینید.

 

چرا از برچسب های آزمون استفاده کنیم؟

بزرگترین مزیت استفاده از برچسب آزمون، یا هر گونه برچسب تعاملی دیگر، تعامل است.

 

هنگامی که یک کاربر با یکی از استوری های شما ارتباط برقرار می کند، سیگنال هایی را به الگوریتم اینستاگرام می فرستد. سپس این سیگنال ها می توانند برای رتبه بندی استوری های شما در اسلایدر استوری کاربر استفاده شوند.

 

به این ترتیب کاربران علاوه بر اینکه محتوای شما را مشاهده می کنند، با آن ارتباط برقرار می کنند و این کلید دستیابی به درصد بیشتری فالوور است.

 

برچسب های آزمون همچنین می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا به مخاطبان شما کمک کنند شما و کسب و کار شما را بشناسند.

 

سوالاتی که به طور خاص در مورد کسب و کار شما مطرح می شود، می توانند پیروان شما را آموزش دهند و به شما کمک کنند که بزرگترین طرفدارانتان را کشف کنید.

 

برچسب های آزمون با به روز رسانی برنامه اینستاگرام شما در دسترس هستند.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: