نحوه ساخت لینک در سال 2019

طراحی سایت در مشهد

در این مقاله یک مرور کلی بر روند ایجاد لینک برای کسانی که مایل به ایجاد پیوندهای جدید هستند، داریم.

1. اصطلاحات طبیعی را با صفحات راه حل تقویت کنید

یک استراتژی ساخت لینک که بیشتر مربوط به سال 2019 است، شناسایی مشکلاتی است که باید حل شوند و سپس تولید محتوایی است که این مشکلات را حل می کنند. این می تواند قلب یک استراتژی ساخت لینک باشد.

بعضی ها می گویند ساخت لینک برای صفحات محصول دشوار است. درست است. به همین دلیل ایجاد لینک به صفحات Solution یک استراتژی پایدارتر است.

به طور کلی افراد به خواندن وبلاگ ها کمتر علاقه دارند. اشکال دیگر توزیع محتوا که در دستگاههای موبایل به خوبی کار می کند، جایگزین وبلاگ ها شده اند. محتوا در سایت هایی مانند Instagram، YouTube و... موارد معمول است.

مخاطبان خود را پیدا کنید، و سپس با محتوای خود راه حل مشکلات آن ها را پیدا کنید. محتوای خود را به طوری که متناسب با زمینه مخاطبان شما باشد، ایجاد کنید.

2. ویروس نباشید - مفید باشد

مفید بودن کلید است. این متفاوت از استراتژی های پیوند ویروسی است. استراتژی های پیوند ویروسی به طور کلی بر روی عوامل عاطفی و مبتنی بر واکنش متمرکز شده اند، که بخشی از آن چیزی است که به عنوان عامل انحراف از موضوع اصلی اشاره شده است.

نتیجه پیوندهایی است که از طیف گسترده ای از سایت های نامناسب که ممکن است به عنوان لینک های مرتبط تر و مفید باشد که مردم را در مورد چیزهایی که مفید هستند تحریک کند.

ساخت پیوند در مورد تعداد لینک ها نیست. بلکه در مورد رتبه بندی و افزایش فروش است .

الگوریتم گوگل از نتایج جستجو بر اساس تعداد لینک فاصله می گیرد.از نظر گوگل، تعداد لینک ها مهم نیست. به همین دلیل استراتژی لینک های  ویروسی به طور فزاینده ای بی اهمیت است، زیرا لینک هایی که تولید می کنند نیز بی اهمیت اند.

از لحاظ کارایی، بهتر است بر ایجاد محتوای مفیدی تمرکز کنید که کاربران به آن باز می گردند، یا کاربران آن صفحات را bookmark می کنند، و کاربران آن را به اشتراک میگذارند و کاربران به آن لینک می دهند. این مشخصه استراتژی ساخت پیوند مفید است.

3. با مردم ارتباط ایجاد کنید نه سایت ها

یک استراتژی سئو وجود دارد که می گوید ارتباط با رقبا مفید است. این بر اساس یک الگوریتم از دهه 1990 است. این یکی از آن باورهای ربطی است که برخی به دنبال آن هستند، زیرا این کار همیشه انجام می شود. موتورهای جستجو تغییر می کنند و بنابراین سئو نیز تغییر می کند. دادن مزیت به یک رقیب منطقی نیست.

برقراری روابط با مردم در سایت های مرتبط بسیار مفید است. این چیزی است که من برای خودم و برای مشتریانم انجام می دهم. پرورش دوستان یک استراتژی برنده است.

به کنفرانس ها بروید، به نمایشگاه های صنعت بروید و با مهمترین افراد در زمینه فعالیت خود تماس بگیرید.

شما نمی توانید یک دوست بدست آورید مگر اینکه یک دوست باشید شما نمی توانید "آن" را بدون ارائه "این" دریافت کنید. این طبیعت روابط است.

مهمتر از همه، یاد بگیرید که گوش کنید فعالیت های پرورش روابط بر گوش دادن به دیگران استوار است.

4. درخواست لینک

درخواست پیغام قدیمی است اما خوب است. بهترین راه برای ایجاد ارتباط با شخصی این است که به او نزدیک شوید و بگویید "سلام".

این یک راه مهم برای گرفتن توپ در رتبه بندی است.

حوزه خود را اندازه گیری نکنید شما فرصت های کیفیت را در طول مسیر از دست خواهید داد.

5. به سایتی تبدیل شو که از آن لینک می خواهی

خودت را بالا ببر و تبدیل شو به قدرتی که می خواهی از آن لینک بگیری.

کدام نوع سایت دوست داشتنی است؟ صاحب یک شرکت در یکی از سخنرانی های کنفرانس های خود قصد لینک گرفتن از یکی از انجمن ها را داشت و برای این کار از من کمک خواست. او گفت که پیوندها را از انجمن های مربوط به کسب و کارش می خواهد. اما همه انجمن ها می خواستند به او تبلیغاتی را بفروشند، که از کارایی محدودی برخوردار بود.

من به او کمک کردم تا انجمن خود را ایجاد کند. در عرض یک سال انجمن خود را برای مهم ترین عبارات جستجو رتبه بندی کرد. مهمتر از همه، سایت او با مصرف کنندگان شناخته شد. شرکت او به طور چشمگیری رشد کرد و کسب و کار را به یک رقیب بزرگتر فروخت.

 تمرکز بر روی افراد

زمانی که الگوریتم گوگل با پیوندها هماهنگ شده بود، منطقی بود که پیوندهای استراتژی بر سئو تاثیرگذار باشد. در حال حاضر با تمرکز الگوریتم گوگل بر کاربران و راه حل ها، رویکرد ساختن لینک ها نیز باید تغییر کند.

همه موارد فوق روش هایی برای ایجاد اعتبار، پرورش ترافیک و ایجاد سایت شما است. همه چیزها با هم مرتبط هستند، تمرکز بر روی افراد، کاربران رمز پیروزی است.

این به طور قابل توجهی از تمرکز بر کلمات کلیدی، متفاوت است. اما در تجربه من این رویکرد مناسب را برای ایجاد پیوند برای یک موتور جستجو نشان می دهد که دیگر به کلمات کلیدی پاسخ نمی دهد.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: