4 نکته در ساخت لینک برای سئو بین المللی

طراحی سایت در مشهد

ساخت لینک یکی از فعالیتهای کلیدی در استراتژی موفق SEO است. این شاید یکی از غافلگیرانه ترین فعالیت های SEO با توجه به بازار محلی SEO برای طراحی وب سایت های جهانی باشد.

دلایل متعددی وجود دارد که این اتفاق می افتد، و در اینجا برخی از چالش های رایج را بررسی می کنیم:

1. از مزایای وب سایت هایی که به وب سایت های شرکتی پیوند دارند استفاده کنید

از آنجایی که اکثر وب سایت ها معمولا با یک یا دو زبان در تلاش برای هدف قرار دادن بسیاری از کشورها شروع می شوند، معمولا لینکهای بیشتری از وب سایت های خارجی را نسبت به وب سایت های محلی جدید دریافت میکنند.

وقتی که ساخت پیوند برای وب سایت های ژاپنی و دیگر کشورهای آسیایی را انجام می دهید، همیشه لینک هایی را که به وب سایت های اصلی مراجعه می کنند، بررسی کنید و نه فقط وب سایت هایی که مشتریان درخواست می کنند.

این به این دلیل است که بیشتر صاحبان سایت ها به وب سایت های اصلی پیوند داده می شوند چون وب سایت برای بازار محلی ندارند.

صاحبان وب سایت لینک های خود را هنگامی که یک وب سایت را برای بازار محلی خود راه اندازی می کنند به روز نمی کنند. به نظر می رسد که صاحبان وب سایت اگر در یک کشور با زبان منحصر به فرد صحبت می کنند مانند ژاپنی و کره ای، بیشتر لینک ها را به روز می کنند.

با این حال، بسیاری از صاحبان وب سایت، زمانی که وبسایت اصلی از زبان های مشابه با کشور خود مانند انگلیسی و اسپانیایی استفاده می کند، لینک های اصلی خود را به روز نمی کنند، زیرا آنها احساسات ناخوشایندی را به اندازه ژاپنی ها که باید محتوا را به زبان انگلیسی بخوانند، ندارند.

پس از شناسایی لینک هایی که باید با اشاره به وب سایت محلی به جای وب سایت اصلی به روز شود، با مالک وبسایت تماس بگیرید.

همچنین، لینکهایی را که به زبانهای دیگر یا وب سایتهای محلی درون سازمان شما اشاره می کند، بررسی کنید. شانس خوبی وجود دارد که چندین لینک که به زبان اشتباه یا وب سایت های کشور های دیگر اشاره می کنند را پیدا کنید.

به خصوص اگر شما یک لیست زبان محلی از سایت ها داشته باشید، احتمال اینکه افراد معمولی به نسخه زبان اشتباه لینک کنند وجود دارد. اگر آنها را پیدا کردید، با صاحبان سایت تماس بگیرید تا URL ها را در لینک ها به روز کنند.

به روز رسانی لینک ها برای بهترین هماهنگی با وب سایت فقط برای پروفایل ساخت لینک مفید نیست، بلکه برای تجربه کاربر نیز مفید است، زیرا آنها می توانند به وب سایت مناسب با مکان خود دسترسی پیدا کنند.

2. از فعالیت های بازاریابی شرکت ها و سایر ادارات محلی استفاده کنید

این یک روش آسان دیگر برای اضافه کردن لینک به وب سایت های محلی شما است. بسیاری از وب سایت ها دارای اطلاعاتی هستند که مطالبشان را در سطح جهانی در زبان های مختلف ارائه می دهند. با این حال، هنگامی که این محتوا محلی شده است، لینک ها اغلب بدون تغییر باقی می مانند.

پیوند به وب سایت محلی نیز به بهبود تجربه کاربر برای مخاطبان کمک می کند، اکثر وب سایت ها مایل به به روز رسانی لینک ها هستند.

3. بررسی لینک های رقبای محلی

بررسی لینک های وب سایت های رقیب ممکن است بسیار ساده به نظر برسد و یک نکته واضح است، اما به دلایلی، بسیاری از شرکت ها آن را نادیده می گیرند.

واقعیت این است که ابزار تحقیق ، تجزیه و تحلیل پیوند باید بیشتر کار شما را انجام دهد. با استفاده از این ابزار تحقیق، شما قادر به انجام بسیاری از تجزیه و تحلیل ها حتی بدون اطلاع از منابع محلی خواهید بود.

ایده این است که پیوندهای بین رقبای خود را بررسی کنید، آنها را با فهرست پیوندهای وب سایت محلی خود مقایسه کنید و وب سایت هایی را پیدا کنید که به وبسایت شما لینک ندارند.

امیدوارم شما در حال حاضر لیستی از رقبای برتر در هر کشور داشته باشید. اگر نه افرادی که به طور مداوم برای کلمات کلیدی هدفمند خود در کشور رتبه بندی می کنند پیدا کنید و تحقیق را از آن شروع کنید.

4. نیاز های مرتبط با ساخت لینک را به بازاریابی، مصاحبه ها اضافه کنید

به دست آوردن لینک های با کیفیت، صرف نظر از اندازه وب سایت و یا شرکت یک کار چالش برانگیز است. باید مطمئن شویم که از هر فرصتی برای به دست آوردن لینک بهره مند می شویم.

اکثر شرکت ها در برخی از فعالیت ها و رویدادهای بازاریابی فعالیت می کنند و یا شرکت می کنند. این یک راه عالی برای به دست آوردن لینک های با کیفیت به طور طبیعی است.

اگر فعالیت مربوط به یک محصول خاص یا یک خط از کسب و کار باشد، این امر می تواند فرصتی برای پیوند به صفحه محصول یا رده کسب و کار باشد.

چالش این است که افرادی که در فعالیت های بازاریابی دخیل هستند، ایده های کمی در مورد سئو و ارزش پیوندها دارند.

شاید چالش بزرگتر این باشد که آنها به یاد داشته باشند که ساخت لینک را در زمان کار بر روی پروژه بازاریابی خود شامل کنند.

شما نمیتوانید آنها را به خاطر آن سرزنش کنید زیرا آنها کارشناس SEO نیستند.

در زیر برخی از آیتم های ساخت لینک را در پروژه های بازاریابی بررسی می کنیم:

    همیشه از URL صفحات مرتبط در وب سایت خود استفاده کنید، و نه فقط URL صفحه اصلی.

    اگر پروژه بازاریابی به چندین زبان برگزار می شود، از وب سایت و زبان محلی استفاده کنید.

    اگر این پروژه در وبسایت های دیگر برجسته شده باشد، از آنها بخواهید که یک لینک به صفحه مربوطه را در وب سایت خود قرار دهند.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: