استراتژی محتوا در لینک های خروجی

طراحی سایت در مشهد
ss

لینک های خروجی معمولا به عنوان یک مزاحم در نظر گرفته می شوند. آنها ظاهرا PageRank را از بین می برند بنابراین برخی ناشران لینک های خروجی را به حداقل می رسانند. برخی احساس می کنند که مهم است که از به منابع معتبر .edu و .gov پیوند داشته باشند. یک رویکرد سوم برای پیوندهای خروجی وجود دارد که ممکن است مفید باشد.

یک راه برای انجام سئو وجود دارد که می گوید شما باید از سایت خود به سایت های رتبه بالا پیوند داشته باشید. راه دیگری برای انجام این کار پیوند به یک سایت مرتبط با پسوند.edu یا .gov است. انجام این کارها به این دلیل است که دیگران آن را دنبال می کنند. به نظر من، باید بپرسید: آیا می خواهید رهبر در فضای خود باشید یا اینکه دنبال کننده باشید؟

وقتی کارهایی انجام میدهید که دیگران انجام میدهند، خودتان را از روشهای بالقوه بهتر دور می کنید. شما یک رهبر یا دنبال کننده هستید، شما نمی توانید هر دو باشد.

 

آیا لینک های خروجی مهم هستند؟

سایت های هرزنامه به طور معمول به سایت های دیگر لینک می دهند، زیرا احساس می کنند سایت های آنها نرمال به نظر می رسند. واقعیت این است که لینکهای خروجی یک عامل رتبه بندی نیستند. آنها بیشتر شبیه محتوا هستند.

لینک های خروجی به مدت طولانی راهی برای درک اینکه یک صفحه یا یک بخش از یک صفحه در مورد چیست بودند. هنگامی که یک صفحه پیوند می دهد، آن پیوند چیزی در مورد آنچه که صفحه یا بخش صفحه ای که پیوند در مورد آن است می گوید. این برمی گردد به تحقیق اصلی الگوریتم گوگل.

    "بیشتر موتورهای جستجو متن پیوند را با صفحه ای که لینک در آن قرار دارد شریک می کنند. علاوه بر این، ما آن را با صفحه ای که لینک به آن اشاره می کند شریک می دانیم. "

یک سوء تفاهم وجود دارد. برخی نظرات سایت های اسپم که تلاش می کنند با استفاده از لینک های خروجی به صورت غیرقانونی از اهمیت لینک های خروجی استفاده کنند، اشتباه تفسیر می کنند.

  1. لینک های خروجی می توانند منعکس کننده آنچه در آن صفحه است باشند.
  2. لینک های خروجی کمک نمی کنند یک صفحه غیر اسپم به نظر بیاید.

از لحاظ ارتباط، ارزشی برای لینک دادن وجود دارد. همچنین لینک دادن برای کاربران نیز ارزش دارد و این ممکن است مهمترین دلیل استفاده از لینکهای خروجی به عنوان بخش مهمی از استراتژی محتوای شما باشد.

حتی اگر هیچ ارتباطی در صفحه برای پیونددادن وجود نداشته باشد، اما اگر لینک دادن کمک می کند که کاربران صفحه وب شما را دوست داشته باشند، استفاده از آن منطقی است.

 

به صفحات مرتبط لینک دهیم یا صفحات رنک بالا؟

من موافقم که اتصال به صفحات مرتبط با کیفیت خوب ممکن است برای رتبه بندی خوب باشد اگر برای کاربران مناسب باشد. اما من می خواهم این فکر را بکنم و توپ را چند متری پایین زمین ببرم.

به جای انتخاب یک صفحه وب edu. یا صفحه وب .gov یا یک صفحه وب با رتبه بالا برای پیوند، من ترجیح می دهم به یک صفحه مرتبط در مورد موضوع لینک دهم، صرف نظر از اینکه آیا رتبه خوبی دارد یا خیر.

 

انگیزه برای لینک خروجی

شاید مهمتر از همه، انگیزه برای پیوند دادن در وهله اول است. پیوند دادن به یک صفحه .edu یا .gov در انتهای مقاله هیچ منطقی ندارد. انگیزه پشت این حقه این است که این پیام را به الگوریتم جستجو ارسال می کند که شما به سایت های خوب لینک می دهید، و مرکز قدرت هستید.

ایده اتصال به وب سایت های .edu و .gov در سال 2000 آغاز شد. این یک انگیزه بسیار قدیمی برای SEO است. من مطمئن هستم که موتورهای جستجو تغییر می کنند.

 

محتوای خود را بعنوان بلوک زیرمجموعه ها تصور کنید

انگیزه برای پیوند باید مورد بررسی قرار گیرد. هنگامی که پیوند می دهید، به این معنی است که یک کاربر می تواند زیرمجموعه ای از آنچه در مورد صفحه شماست، کشف کند، بدون اینکه صفحه وب را با بحث در مورد این زیر موضوع در نظر بگیرد.

یک تصویر از بلوک های محتوا که از گروه های پاراگراف تشکیل شده است را می بینیم.

هر گروه یک بلوک از محتوا است. در هر بلوک محتوا یک زیر موضوع با موضوع کلی ارتباط برقرار می کند.

اگر شما سطح بالای صفحه وب خود را می بینید، می توانید آن را به قسمت های مختلف تقسیم کنید. هر بخش ممکن است از چند پاراگراف تشکیل شده باشد. هر بخش یک زیر موضوع از موضوع کلی صفحه است. بنابراین اگر میخواهید پیوند برقرار کنید، مناسبترین صفحه ای را انتخاب کنید که توجه بیشتری را به وجود میآورد و براساس آنچه که در زیربخش هاست، گسترش می یابد.

 

لینک مرتبط

من ترجیح می دهم به یک سایت مرتبط با موضوع مربوط به بلوک محتوای زیر مجموعه لینک دهم تا به یک صفحه به دلیل آن که رتبه بندی بالایی برای اهداف کلمه کلیدی انتخاب شده من دارد.

هنگامی که  ربات الگوریتم لینک را از صفحه شما به صفحه ای که لینک داده اید دنبال می کند و محتوای آن را چک می کند، متوجه می شود که شما به آن صفحه پیوند داده اید، زیرا چیزی است که محتوای شما در مورد آن است.

بهترین زمان استفاده از لینک خروجی زمانی است که اطلاعات اضافی را برای آنچه که شما در حال بحث هستید فراهم می کند. این به شما این امکان را می دهد که محتوا را به صورت پیش فرض حرکت دهید، بدون متوقف کردن بحث در مورد زیر موضوع. اگر یک خواننده میخواهد جزئیات بیشتری را بداند، می تواند پیوند را دنبال کند.

 

لینک به صفحات رتبه بندی بالا؟

توصیه قدیمی برای پیوند به یک سایت رتبه بالا، فرض می کند که صفحه رتبه بالا برای شناسایی آنچه در صفحه شما مناسب است، بهتر کار خواهد کرد. اما این اساسا کاری است که رقیبان شما انجام می دهند.

نه به این معنی که به طور خودکار به صفحات وب رنک بالا لینک نکنید. فقط انگیزه خود را بررسی کنید، تا مطمئن شوید که به صفحه ای پیوند می دهید که برای کاربر مناسب تر است. در غیر اینصورت، شما به آنچه که "برخی افراد" فکر می کنند الگوریتم گوگل برای ارتباط می خواهد، پیوسته اید.

مشکل این است که ما نمی دانیم که الگوریتم گوگل چه چیزی فراتر از آنچه که برای کاربران مناسب است، می خواهد. بنابراین دنبال کردن آنچه که برای کاربر مناسب است ممکن است بهترین راه برای درک بهتر آنچه برای Google و رتبه بندی شما مهم است، باشد.

 

لینک های خروجی ایجاد معروفیت می کنند

بنابراین هنگامی که تصمیم می گیرید به کدام سایت لینک دهید، به جای اتصال به یک سایت .edu یا .gov یا سایت رتبه بندی برتر برای کلمه کلیدی، کمی بیشتر فکر کنید. شما ممکن است کشف کنید که کاربران صفحات شما را مفید تر از رقبای شما می دانند.

مفید تر و رضایت بخش تر بودن، چیزی است که "ایجاد معروفیت" را فراهم می کند. رتبه بندی شما ممکن است به این دلیل بهبود یابد.