یک استراتژی برای ایجاد محتوایی که رتبه را بالا می برد

طراحی سایت در مشهد

گاهی اوقات محتوای با کیفیت رتبه بندی نمی شود. ویژگی هایی نظیر عمق، اقتدار نویسنده، به روز بودن اطلاعات به نظر اهمیت ندارد. این غیر معمول نیست که صفحات با کیفیت بالا در Google رتبه بندی نشوند. این مقاله یک استراتژی است، یک راه انجام سئو، که طبق تجربیات شرکت طراحی سایت در مشهد  دررتبه بندی وب سایت ها برای چند سال گذشته مفید بوده است.

بازبینی تعریف محتوای با کیفیت

در حالی که ویژگی های کیفیت برای گوگل مهم است، در تجربه تیم آموزش طراحی سایت در مشهد مهمترین مسئله این است که در یک درخواست جستجو ، محتوا با پاسخ به هدف مورد نظر چقدر مرتبط است.

این بسیار مهم است که ناشران با محتوای با کیفیت بالا می توانند کیفیت خود را پیدا کنند. تمرکز بر سیگنال های سنتی در تعریف "کیفیت" یک شروع خوب است.

به طور معمول، آنچه از بحث در مورد کیفیت گم شده است، کیفیت مفید بودن محتوا برای افرادی است که در یک جستجوی خاص به دنبال آن هستند.

نحوه نوشتن محتوای مرتبط

رویکرد بهتر این است که درک کنید این کلمات کلیدی برای افرادی که از آنها استفاده می کنند چه معنایی دارد. این چیزی است که امروزه معنی مرتبط بودن را به همراه دارد.

مرتبط بودن به معنی مطابقت کلمات کلیدی در یک پرس و جو با محتوای یک صفحه است. اما برای چند سال گذشته، به طور فزاینده ای به معنای مطابقت محتوا با نیازهای کاربری که برای جستجو تایپ می کند، است.

مرتبط با مردم باشید

اولا من نمی گویم کلمات کلیدی را رها کنید. آنچه من می گویم این است که با توجه به آنچه که در با افراد مرتبط است، کلمات کلیدی را گسترش دهید.

    "الگوریتم ها در پاسخ دادن به سوالات پرس و جو رضایت کاربر را در نظر می گیرند. آنها دیگر صرفا تطبیق کلمات جستجو را با کلمات کلیدی در یک صفحه وب مطابقت نمی دهند.

    این بدان معنا نیست که شما باید صفحات خود را به عنوان پرسش و پاسخ بیان کنید. این به معنی درک هدف جستجوی کاربر در کلمات کلیدی و ساخت محتوای شما است. "

بخش اول در مورد افرادی است که درخواست جستجو را دارند، نه به کلمات کلیدی آنها. با افرادی که جستجو را انجام می دهند، مرتبط باشید.

در حال حاضر بخش دوم در مورد چگونگی ارتباط با افرادی است که می توانند رتبه بندی وب سایت شما را با به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و ارتقا لینک ها افزایش دهند:

    "صفحات وب به این دلیل رتبه بندی می شوند که وب سایت ها به آن صفحات پیوند دارند. وب سایت ها به آن صفحات پیوند دارند، زیرا این صفحات یک مشکل را حل کرده اند.

    هیچ کس به دلیل مرتبط بودن کلمات کلیدی آن به یک صفحه وب لینک نمی دهد. فقط یک جستجوگر به یک نوار، div، ...  پی می برد. هیچکس به آن پیوند نمی دهد

    برای ایجاد یک تجربه کاربر مثبت ، لیست کلمات کلیدی خود را از طریق جستجوی کاربر بررسی کنید و سپس در نظر بگیرید که چگونه در محتوای حاصل می تواند استفاده شود. ".

اما در قلب همه ی آن اقداماتی که مسیر را از کاربر به محتوای شما مرتبط می کند، همه اینها به ارتباط با کاربر مربوط می شود.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: