وقتی کسب و کار کند است چه کاری انجام دهم ؟

طراحی سایت در مشهد

اگر شما فریلنسر هستید یا یک کسب و کار خدماتی را اجرا می کنید، روند کار شما کند است ؟ نگران نباشید چنین چیزی برای همه اتفاق می افتد این طبیعت کسب و کار ما است. اما، چیزهایی که برای محدود کردن آسیب می توانید انجام دهید، جلوگیری از وقوع آنها در وهله اول است.

به دنبال الگوها بروید
 کسب و کار شما کند است، به آن توجه کنید. اگر این اتفاق به صورت متناوب می افتد، الگوی خاصی وجود دارد؟

آیا با شروع یا پایان سال مالی همخوانی دارد؟ آیا در زمانی اتفاق میفتد که همه در تعطیلات هستند؟

بعضی مواقع سال به طور سنتی برای کسب و کار ما کندتر است. ما پیشنهادات زیادی می نویسیم اما پروژه های زیادی را شروع نمی کنیم. من فکر می کنم هر کس یک بودجه جدید دارد و ماه اول آن را صرف برنامه های استراتژیک می کند.

با مشتریانتان صحبت کنید و از آنها بپرسید «کسب و کار چگونه است؟» تعدادی از مشتریان ما مدیران بازاریابی هستند.جواب این سوال توضیح می دهد که چرا زمان زیادی برای پروژه های وب جدید ندارند.


از بین بردن خرابی

اگر میبینید زمانهایی وجود دارد که رکود دارید، برای آن آماده شوید. هزینه های اضافی را حذف کنید، قصد ساخت یک محصول را داشته باشید. یک تعطیلات را برنامه ریزی کنید.

اگر خود را در یک طلسم پیدا کردید، با آن مبارزه نکنید. سعی کنید آن را بپذیرید

این واقعا سخت است.

من شش سال کار کرده ام. من می دانم بعضی ماههای سال به طور سنتی برای ما آهسته است. با این حال، زمانی که بخش آهسته شروع شد، نگران شدم که چاه خشک شده بود. من این صدای کوچک را در سرم شنیدم

    " ما دیگر پروژه دیگری را نخواهیم گرفت! "

البته این درست نبود من می دانستم که پروژه هایمان در ماههای بعد در انتظار ماست. میدانستم خط لوله قوی است.  درست برای این لحظه آماده نشده بودم.

من به تیم گفتم که ازاین زمان رکود لذت ببریم چون اغلب اتفاق نمی افتد. آنها چند هفته برای به روز رسانی فرآیندهای داخلی، مراقبت از مشتریان تعمیر و نگهداری و ایجاد ابزار منبع باز مانند گروه کاربران، صرف کردند. این کار سود سالانه را برای ما پرداخت خواهد کرد.


زمان بارش باران

در حالی که تیم در آزمایشگاه بود، من بهترین کار را برای بارش باران انجام دادم.

من کاملا مطمئن بودم که کمبود ماه قبل ما بخشی از یک الگو بود، اما چیزی برای شانس نداشتم.

من با مشتریان تماس گرفتم تا اطمینان حاصل کنم که آنها راضی هستند. من پرسیدم آیا کار بیشتری می توانستیم برای آنها انجام دهیم؟ در بعضی موارد این کار به ما کمک کرد.

در حال حاضر زمان برای پنهان شدن در پوسته لاک پشت خود نیست و امیدوارم طوفان عبور کند. این زمان برای پیاده روی پیاده رو است، برخی از درختان را لرزاند و همه چیز 


اگر شما نیاز به نتایج سریع دارید، با افرادی که قبلا با آنها کار نکرده اید، سرد رفتار نکنید. زمان و تلاش بیشتر برای تبدیل شدن به یک مشتری بالقوه پرداخت می شود که شما اکنون می توانید آن را پرداخت کنید.

ارائه خدمات یک تجارت بامزه است. این کار باعث می شود تا در یک دقیقه استرس چندین کار همزمان را داشته باشید و در یک زمان استرس نداشتن کار داشته باشید.

از سواری لذت ببرید.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: