چرا کسی به وب سایت من نمی آید؟

طراحی سایت در مشهد

"چرا کسی به وب سایت من نمی آید؟" این سوالی است که بسیاری از مدیران وب سایت هر روز از خود می پرسند. شما پول و زمان زیادی را صرف منابعی کرده اید تا کسب و کار آنلاین خود را برای هر کسی که علاقه مند به محصولات و خدمات شما است در اختیارش قرار دهید، اما اکنون که شما نهایت آمادگی را دارید، اتفاق نمی افتد. چرا؟

داشتن یک وب سایت و تبدیل شدن به یک شرکت موفق تقریبا ادراکی است که ما هنوز از رونق .com داریم. امید تبلیغ کنندگان در آن دوران بسیار زیاد بود و بسیاری از کسب و کار ها به خوبی آنرا انجام دادند، اما همانطور که همه ما می دانیم، بسیاری دیگر این فرایند را از دست دادند. برای یک دوره معین،این تبدیل به یک فاجعه عظیم شد در حالی که هنوز در دوران کودکی خود بود، تهدید به کشتن اینترنت داشت.
من چه انتظاری باید داشته باشم؟

اینترنت، همانطور که امروز می دانیم، از استارتاپ ها و کسب و کارها پر شده است. مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید، بسیاری از آنها در هر کاری که کسب و کار شما را در بر می گیرد با شما رقابت می کنند. شما باید در مورد وب سایت خود به عنوان درب ورودی یک فروشگاه معتبر فکر کنید.

شما فروشگاه خود را فقط با باز کردن درب ورودی و نشستن و صبر کردن برای مشتریانی که از راه می رسند مخصوصا بدون قرار دادن نام خود در جلو فروشگاه راه اندازی نمی کنید . به همین ترتیب، هنگامی که کسب و کار خود را آنلاین شروع می کنید، باید کلمه ای را که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید را، به همه بگویید و مکان هایی را برای بازاریابی به مشتریان جدید خود بیفزایید.وقتی هیچ کس نمی داند شما حتی وجود دارید مهم نیست که محصولات و خدمات شما چقدر خوب است و یا با چه قیمتی آنها را به فروش می رسانید، به هیچ وجه مردم فروشگاه شما را پیدا نخواهند کرد. !
چه کار باید بکنید؟

اولین چیزی که باید داشته باشید، یک وب سایت عالی است که نه فقط خوب به نظر برسد بلکه به خوبی کار کند هماهنگ با الزامات گوگل، بینگ و دیگر موتورهای جستجو باشد. علاوه بر این،هنگامی که موتورهای جستجوگر و سازمان های دیگر شروع به جمع آوری اطلاعات از وب سایت شما می کنند قوانین و مقررات بسیاری وجود دارد که وب سایت باید دنبال کند تا رتبه بندی بهتر را بدست آورد، .

در ادامه لیستی از این موارد را بررسی می کنیم :

داده ها و طرح های ساخت یافته

داده های ساخت یافته، همچنین به عنوان Schema شناخته می شوند، باید در سایت اجرا شوند تا به موتورهای جستجو و سایر سرویس های ربات را این امکان را بدهند که هر بخش از سایت شما را درک کنند. محصولات، خدمات، دیدگاهها، مقالات وبلاگ، رویدادها و موارد دیگر، هر کدام نیاز به یک داده / طرح به درستی ساختار یافته دارند که در کد، هر یک از مناطق مختلف سایت شما در نظر گرفته شده است.
 

کد نویسی

کدنویسی باید به نحوی عالی انجام شود تا موتورهای جستجو بتوانند تمام اطلاعات را سریع و آسان جمع آوری کنند. سایت باید در سرور / میزبان سریع باشد تا موتورهای جستجوگر بهترین و کاملترین پاسخ را به هر پرسشی ، ارائه دهند.

تصاویر و عکس ها

تصاویر وب سایت باید بهینه و نمایش داده شده با اطلاعات و فرمت مناسب باشد و تصویر اصلی / عکس هر صفحه باید در هدرهای سایت در دسترس باشد بنابراین وقتی موتورهای شبکه های اجتماعی سعی می کنند به داده های وبسایت دسترسی داشته باشند در بهترین حالت ممکن در اختیارشان قرار گیرد .

طراحی ریسپانسیو

هر مشتری آینده که ممکن است شما را آنلاین پیدا کند، دارای یک گوشی هوشمند است. وبسایت شما باید بتواند دستگاههای مشتری را مدیریت کند و وبسایت را در یک روش ریسپانسیو و بهینه سازی شده ارائه دهد. اگر مشتری شما نمیتواند محصولات و خدمات خود را ببیند، خرید نخواهند کرد. به همین دلیل است که سایت شما باید برای تلفن همراه مناسب باشد و بتواند به درستی در هر دستگاه کار کند. اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت ریسپانسیو را در ... بخوانید.

خط پایین

قوانین بسیاری وجود دارد که می تواند به یک وبسایت اعمال شود تا وبسایت شما را به عنوان یک وب سایت کاربردی و بهینه سازی شده کامل کند، اما خط پایین در طراحی وب سایت به شما این امکان را می دهد که بدانید چه کسی وب سایت شما را ایجاد کرده.