چرا کسی به وب سایت من نمی آید؟

طراحی سایت در مشهد

"چرا کسی به وب سایت من نمی آید؟" این سوالی است که بسیاری از مدیران وب سایت هر روز از خود می پرسند. شما پول و زمان زیادی را صرف منابعی کرده اید تا کسب و کار آنلاین خود را برای هر کسی که علاقه مند به محصولات و خدمات شما است در اختیارش قرار دهید، اما اکنون که شما نهایت آمادگی را دارید، اتفاق نمی افتد. چرا؟

داشتن یک وب سایت و تبدیل شدن به یک شرکت موفق تقریبا ادراکی است که ما هنوز از رونق .com داریم. امید تبلیغ کنندگان در آن دوران بسیار زیاد بود و بسیاری از کسب و کار ها به خوبی آنرا انجام دادند، اما همانطور که همه ما می دانیم، بسیاری دیگر این فرایند را از دست دادند. برای یک دوره معین،این تبدیل به یک فاجعه عظیم شد در حالی که هنوز در دوران کودکی خود بود، تهدید به کشتن اینترنت داشت.
من چه انتظاری باید داشته باشم؟

اینترنت، همانطور که امروز می دانیم، از استارتاپ ها و کسب و کارها پر شده است. مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید، بسیاری از آنها در هر کاری که کسب و کار شما را در بر می گیرد با شما رقابت می کنند. شما باید در مورد وب سایت خود به عنوان درب ورودی یک فروشگاه معتبر فکر کنید.

شما فروشگاه خود را فقط با باز کردن درب ورودی و نشستن و صبر کردن برای مشتریانی که از راه می رسند مخصوصا بدون قرار دادن نام خود در جلو فروشگاه راه اندازی نمی کنید . به همین ترتیب، هنگامی که کسب و کار خود را آنلاین شروع می کنید، باید کلمه ای را که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید را، به همه بگویید و مکان هایی را برای بازاریابی به مشتریان جدید خود بیفزایید.وقتی هیچ کس نمی داند شما حتی وجود دارید مهم نیست که محصولات و خدمات شما چقدر خوب است و یا با چه قیمتی آنها را به فروش می رسانید، به هیچ وجه مردم فروشگاه شما را پیدا نخواهند کرد. !
چه کار باید بکنید؟

اولین چیزی که باید داشته باشید، یک وب سایت عالی است که نه فقط خوب به نظر برسد بلکه به خوبی کار کند هماهنگ با الزامات گوگل، بینگ و دیگر موتورهای جستجو باشد. علاوه بر این،هنگامی که موتورهای جستجوگر و سازمان های دیگر شروع به جمع آوری اطلاعات از وب سایت شما می کنند قوانین و مقررات بسیاری وجود دارد که وب سایت باید دنبال کند تا رتبه بندی بهتر را بدست آورد، .

در ادامه لیستی از این موارد را بررسی می کنیم :

داده ها و طرح های ساخت یافته

داده های ساخت یافته، همچنین به عنوان Schema شناخته می شوند، باید در سایت اجرا شوند تا به موتورهای جستجو و سایر سرویس های ربات را این امکان را بدهند که هر بخش از سایت شما را درک کنند. محصولات، خدمات، دیدگاهها، مقالات وبلاگ، رویدادها و موارد دیگر، هر کدام نیاز به یک داده / طرح به درستی ساختار یافته دارند که در کد، هر یک از مناطق مختلف سایت شما در نظر گرفته شده است.
 

کد نویسی

کدنویسی باید به نحوی عالی انجام شود تا موتورهای جستجو بتوانند تمام اطلاعات را سریع و آسان جمع آوری کنند. سایت باید در سرور / میزبان سریع باشد تا موتورهای جستجوگر بهترین و کاملترین پاسخ را به هر پرسشی ، ارائه دهند.

تصاویر و عکس ها

تصاویر وب سایت باید بهینه و نمایش داده شده با اطلاعات و فرمت مناسب باشد و تصویر اصلی / عکس هر صفحه باید در هدرهای سایت در دسترس باشد بنابراین وقتی موتورهای شبکه های اجتماعی سعی می کنند به داده های وبسایت دسترسی داشته باشند در بهترین حالت ممکن در اختیارشان قرار گیرد .

طراحی ریسپانسیو

هر مشتری آینده که ممکن است شما را آنلاین پیدا کند، دارای یک گوشی هوشمند است. وبسایت شما باید بتواند دستگاههای مشتری را مدیریت کند و وبسایت را در یک روش ریسپانسیو و بهینه سازی شده ارائه دهد. اگر مشتری شما نمیتواند محصولات و خدمات خود را ببیند، خرید نخواهند کرد. به همین دلیل است که سایت شما باید برای تلفن همراه مناسب باشد و بتواند به درستی در هر دستگاه کار کند. اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت ریسپانسیو را در ... بخوانید.

خط پایین

قوانین بسیاری وجود دارد که می تواند به یک وبسایت اعمال شود تا وبسایت شما را به عنوان یک وب سایت کاربردی و بهینه سازی شده کامل کند، اما خط پایین در طراحی وب سایت به شما این امکان را می دهد که بدانید چه کسی وب سایت شما را ایجاد کرده.

 

پس از انجام تمام این کارها ... سپس چه ؟

حالا شما مراحل ساخت وب سایت  را پشت سر گذاشته و یک وب سایت زیبا و کاربردی دارید که می توانید آن را تست کنید. در حال حاضر موضوع قرار دادن محتوا است که برای شما مشتری به ارمغان بیاورد.

کسب و کار برای شما است و ما به شدت توصیه می کنیم که باید برای یادگیری اصول اولیه آن زمان صرف کنید تا بتوانید از هر فرصتی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که  می دانید که چگونه به قسمت مدیریت سایت رسیدگی کنید، یاد بگیرید چگونه از کلمات کلیدی، عنوان متا، توضیحات متا ... استفاده کنید. یاد بگیرید که چگونه سایت خود را حداقل یک بار در هفته به روزرسانی کنید (وبلاگ یک ابزار عالی برای اینکار است). اطمینان حاصل کنید که با رایانه خود راحت هستید. دانستن اینکه چگونه همه اینها با یکدیگر کار می کنند، به شما امکان می دهد تا بهترین تصمیم را برای ایجاد محتوای سایت و راه اندازی استراتژی های خود بیابید.

  از کلمات کلیدی استفاده کنید

لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهید در موتورهای جستجو نمایش داده شود ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی از آنها وجود ندارد (15 تا 20 معمولا کافی است)، بنابراین شما می توانید آنها را دنبال کنید. رقبای خود را برای این کلمات کلیدی بررسی کنید، مطمئن شوید که سایت شما به همان اندازه محتوا یا بیشتر در مقایسه با رقبای شما دارد و هر هفته یک بار مطالب جدید پست کنید. بررسی میزان ترافیک کلمات کلیدی انتخاب شده هر ماه را بررسی کنید.

همه این ها به شما درک بهتری از اینکه با چه کسی برخورد می کنید، می دهد و به شما کمک خواهد کرد تا استراتژی خود را درست تنظیم کنید و به شما در دستیابی به اهداف خود با درک بهتر صنعت خود کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید و چگونه ممکن است سایت شما را بهبود ببخشند، به روندهای گوگل رجوع کنید و در مورد آن جستجو کنید. گوگل به شما درک بسیار خوبی در مورد ترافیک کلمات کلیدی و نحوه جستجو در سراسر جهان را به شما می دهد.

بسیاری از مردم در طول این فرآیند تمرکز خود را از دست می دهند و اغلب اوقات مقدار کار و زمان لازم برای دیدن نتایج را لحاظ نمی کنند. اما من می توانم به شما اطمینان دهم اگر هر شب 2 ساعت بر روی سایت خود کار کنید و یاد بگیرید چگونه کسب و کار خود را در این محیط جدید مدیریت کنید، بسیار سریع به نتیجه خواهید رسید.

جمع بندی

این لیست را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن را تا حد ممکن دنبال می کنید.

    درک آنچه در حال انجام آن هستید:
    نه تنها در مورد محصول یا سرویسی که ارائه می دهید که مطمئن هستم متخصص هستید بلکه در مورد رایانه ها و همچنین نحوه اداره آن ها بیشتر یاد بگیرید. در مورد اکسل و word، درباره فهرست پستی و نحوه درست کردن آن یاد بگیرید. درباره دیجیتال مارکتینگ، و آنچه که از آن انتظار دارید، بیشتر بدانید.

    رقبای خود را بررسی کنید
    ببینید که رقبای آنلاین شما چه کسانی هستند، که می تواند بسیار متفاوت از موارد معمول آن باشد. ببینید که چگونه آنها کسب و کار خود را اداره می کنند. قیمت های آنلاین رقبا را پیدا کنید. چگونگی اتباط آنها با مشتریان را بررسی کنید. تا آنجا که ممکن است از آنها یاد بگیرید، به این صورت می دانید که آنها در چه زمینه ای کار می کنند و چگونه می توانید از آنها به روش مثبت تقلید کنید.

    بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید که بتوانید هزینه آن را بپردازید.
   بسیاری از مردم علاقه مندند خودشان وب سایت خود را راه اندازی کنند و یا از مطالب آماده استفاده کنند، اما اگر واقعا می خواهید از دیگران متمایز باشید، باید از ابتدا کار را درست انجام دهید. در مورد شرکتی که برای طراحی وب سایت خود انتخاب کرده اید اطلاعات کسب کنید. اطلاعات خود را بررسی کنید، نظرات مشتریان آنها را بررسی کنید، مطمئن شوید که آنها می توانند آنچه وعده داده اند را تحویل دهند، وب سایت آن شرکت طراحی سایت را بررسی کنید و ببینید که آیا همه موارد فوق را خودشان اعمال می کنند..

    کلمات کلیدی خود را یاد بگیرید
    لیست کلمات کلیدی خود را وارد کنید و آنها را آنلاین بررسی کنید، مکان های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. لیست شما نباید بیش از 20 کلمه باشد. رقبای آنلاین آن کلمات کلیدی را پیدا کنید(هر چه رقابت یک کلمه کلیدی بیشتر باشد، کار بیشتر برای بالا بردن رتبه بندی نیاز است).

    به SEO و بازاریابی وارد شوید
    این روش قابل دستیابی، مقرون به صرفه و آسان برای یادگیری راه برای کسب رتبه های تجاری خود است. اگر تصمیم به کار کردن با یک شرکت دارید مطمئن شوید نتایج آنها خوب است، فقط چیزی که می گویند را بررسی کنید، تحقیق کمی در مورد آنها و دستاوردهای آنها انجام دهید و نتیجه گیری های خود را جمع بندی کنید.

    از شبکه های اجتماعی استفاده کنید
    همانطور که قبلا توضیح داده شد، شبکه های اجتماعی خیلی کاربردی هستند و رایگان . اطمینان حاصل کنید که از آن برای ساختن ترافیک خود استفاده می کنید و از توصیه های بالا پیروی کنید. شما شروع به دیدن نتایج بسیار سریع خواهید کرد.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: