چرا کسی به وب سایت من نمی آید؟ - قسمت دوم

طراحی سایت در مشهد

پس از انجام تمام این کارها ... سپس چه ؟

حالا شما مراحل ساخت وب سایت  را پشت سر گذاشته و یک وب سایت زیبا و کاربردی دارید که می توانید آن را تست کنید. در حال حاضر موضوع قرار دادن محتوا است که برای شما مشتری به ارمغان بیاورد.

کسب و کار برای شما است و ما به شدت توصیه می کنیم که باید برای یادگیری اصول اولیه آن زمان صرف کنید تا بتوانید از هر فرصتی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که  می دانید که چگونه به قسمت مدیریت سایت رسیدگی کنید، یاد بگیرید چگونه از کلمات کلیدی، عنوان متا، توضیحات متا ... استفاده کنید. یاد بگیرید که چگونه سایت خود را حداقل یک بار در هفته به روزرسانی کنید (وبلاگ یک ابزار عالی برای اینکار است). اطمینان حاصل کنید که با رایانه خود راحت هستید. دانستن اینکه چگونه همه اینها با یکدیگر کار می کنند، به شما امکان می دهد تا بهترین تصمیم را برای ایجاد محتوای سایت و راه اندازی استراتژی های خود بیابید.

  از کلمات کلیدی استفاده کنید

لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهید در موتورهای جستجو نمایش داده شود ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی از آنها وجود ندارد (15 تا 20 معمولا کافی است)، بنابراین شما می توانید آنها را دنبال کنید. رقبای خود را برای این کلمات کلیدی بررسی کنید، مطمئن شوید که سایت شما به همان اندازه محتوا یا بیشتر در مقایسه با رقبای شما دارد و هر هفته یک بار مطالب جدید پست کنید. بررسی میزان ترافیک کلمات کلیدی انتخاب شده هر ماه را بررسی کنید.

همه این ها به شما درک بهتری از اینکه با چه کسی برخورد می کنید، می دهد و به شما کمک خواهد کرد تا استراتژی خود را درست تنظیم کنید و به شما در دستیابی به اهداف خود با درک بهتر صنعت خود کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید و چگونه ممکن است سایت شما را بهبود ببخشند، به روندهای گوگل رجوع کنید و در مورد آن جستجو کنید. گوگل به شما درک بسیار خوبی در مورد ترافیک کلمات کلیدی و نحوه جستجو در سراسر جهان را به شما می دهد.

بسیاری از مردم در طول این فرآیند تمرکز خود را از دست می دهند و اغلب اوقات مقدار کار و زمان لازم برای دیدن نتایج را لحاظ نمی کنند. اما من می توانم به شما اطمینان دهم اگر هر شب 2 ساعت بر روی سایت خود کار کنید و یاد بگیرید چگونه کسب و کار خود را در این محیط جدید مدیریت کنید، بسیار سریع به نتیجه خواهید رسید.

جمع بندی

این لیست را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن را تا حد ممکن دنبال می کنید.

    درک آنچه در حال انجام آن هستید:
    نه تنها در مورد محصول یا سرویسی که ارائه می دهید که مطمئن هستم متخصص هستید بلکه در مورد رایانه ها و همچنین نحوه اداره آن ها بیشتر یاد بگیرید. در مورد اکسل و word، درباره فهرست پستی و نحوه درست کردن آن یاد بگیرید. درباره دیجیتال مارکتینگ، و آنچه که از آن انتظار دارید، بیشتر بدانید.

    رقبای خود را بررسی کنید
    ببینید که رقبای آنلاین شما چه کسانی هستند، که می تواند بسیار متفاوت از موارد معمول آن باشد. ببینید که چگونه آنها کسب و کار خود را اداره می کنند. قیمت های آنلاین رقبا را پیدا کنید. چگونگی اتباط آنها با مشتریان را بررسی کنید. تا آنجا که ممکن است از آنها یاد بگیرید، به این صورت می دانید که آنها در چه زمینه ای کار می کنند و چگونه می توانید از آنها به روش مثبت تقلید کنید.

    بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید که بتوانید هزینه آن را بپردازید.
   بسیاری از مردم علاقه مندند خودشان وب سایت خود را راه اندازی کنند و یا از مطالب آماده استفاده کنند، اما اگر واقعا می خواهید از دیگران متمایز باشید، باید از ابتدا کار را درست انجام دهید. در مورد شرکتی که برای طراحی وب سایت خود انتخاب کرده اید اطلاعات کسب کنید. اطلاعات خود را بررسی کنید، نظرات مشتریان آنها را بررسی کنید، مطمئن شوید که آنها می توانند آنچه وعده داده اند را تحویل دهند، وب سایت آن شرکت طراحی سایت را بررسی کنید و ببینید که آیا همه موارد فوق را خودشان اعمال می کنند..

    کلمات کلیدی خود را یاد بگیرید
    لیست کلمات کلیدی خود را وارد کنید و آنها را آنلاین بررسی کنید، مکان های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. لیست شما نباید بیش از 20 کلمه باشد. رقبای آنلاین آن کلمات کلیدی را پیدا کنید(هر چه رقابت یک کلمه کلیدی بیشتر باشد، کار بیشتر برای بالا بردن رتبه بندی نیاز است).

    به SEO و بازاریابی وارد شوید
    این روش قابل دستیابی، مقرون به صرفه و آسان برای یادگیری راه برای کسب رتبه های تجاری خود است. اگر تصمیم به کار کردن با یک شرکت دارید مطمئن شوید نتایج آنها خوب است، فقط چیزی که می گویند را بررسی کنید، تحقیق کمی در مورد آنها و دستاوردهای آنها انجام دهید و نتیجه گیری های خود را جمع بندی کنید.

    از شبکه های اجتماعی استفاده کنید
    همانطور که قبلا توضیح داده شد، شبکه های اجتماعی خیلی کاربردی هستند و رایگان . اطمینان حاصل کنید که از آن برای ساختن ترافیک خود استفاده می کنید و از توصیه های بالا پیروی کنید. شما شروع به دیدن نتایج بسیار سریع خواهید کرد.