news
9 نکته و چند ترفند برای رشد خبرنامه

با ظهور بازاریابی رسانه های اجتماعی، بسیاری از مردم فکر می کنند که بازاریابی ایمیلی منسوخ شده است. با این حال، برخلاف آنچه ممکن است فکر کنند، بازاریابی ایمیلی زنده و قوی است.

news
ترندهای برتر طراحی وب سایت و رابط کاربری در سال 2021

پروژه های جدید و طراحی مجدد وب سایت را با چند مورد از داغ ترین عناصر طراحی برای سال 2021 شروع کنید. این سبک های پرطرفدار مطمئناً به شما کمک می کنند تا به گونه ای مدرن، تازه و عالی طراحی سایت را انجام دهید.

news
چگونه بلاگ خود را ارتقا دهید: 21 استراتژی جدید

1. پاداش پست مهمان اگر تازه شروع کرده اید، پست مهمان یک راه عالی برای رشد وبلاگ شما است. فقط یک مشکل وجود دارد: واقعاً سخت است که افراد را از پست مهمان خود به وب سایت خود جذب کنید

news
5 راه برای بهبود سئو بدون ایجاد پیوند

وقتی صحبت از بهبود سئوی وب سایت می شود ، بیشتر توصیه ها شامل تمرکز بر ایجاد لینک است. دلیل خوبی برای آن وجود دارد - در برخی موارد واقعاً خوب عمل می کند (معمولاً افرادی که به شما می گویند باید این کار را انجام دهید). اما در اینجا چیزی وجود دارد که آنها به شما نمی گویند: راه های دیگری برای ارتقاء رتبه شما در Google و سایر SERP ها وجود دارد و حتی ممکن است آن روش ها بهتر کار کنند. و در این مقاله از طراحی سایت مشهد ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را انجام دهید

news
بررسی 200 هزار وب سایت در مورد Core Web Vital و UX

ما 208085 صفحه وب را تجزیه و تحلیل کردیم تا اطلاعات بیشتری در مورد Core Web Vital کسب کنیم.

news
53 آمار دیوانه کننده بازاریابی اینستاگرام

این مقاله از طراحی سایت مشهد لیست کاملی از آمار به روز بازاریابی اینستاگرام است. در این لیست جدید آمار مربوط به موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

news
چگونه می توان سرعت لود صفحه را به طور چشمگیری بهبود بخشید

مدت زمان بارگذاری صفحه از مدت ها قبل در رتبه بندی موتورهای جستجو نقش داشته است. در واقع ، با توجه به اینکه آمیت سینگال و مت کاتس ، کارمندان Google ، این واقعیت را در آوریل 2010 در وبلاگ Google Webmaster اعلام کردند ، این نکته اصلاً مخفی نیست:

news
چگونه سایت خود را با استفاده از داده های Google Analytics بهینه کنیم

با وجود تعداد زیادی پست بهینه شده برای کلمات کلیدی ، آیا شما قادر به ایجاد ترافیک ارگانیک کافی نیستید؟ برخی از وب مسترها و سئوکاران می دانند که هنوز رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر یا جغرافیای مورد نظر خود را ندارند. حتی با تلاش زیاد ، مدیران وب ممکن است متوجه شوند که ترافیک آنها بی هدف است و همین امر منجر به نرخ تبدیل پایین می شود.

news
راهنمای آسان استفاده از لینک های شکسته برای سئو

این روزها یافتن پیوندهای با کیفیت برای اهداف SEO مانند گذشته چالش برانگیز است. پیوندهای شما نه تنها باید در محتوای سرمقاله یک صفحه ظاهر شوند ، بلکه باید به صورت طبیعی در صفحاتی قرار گیرند که مربوط به محتوای وب سایت خودتان هستند.

news
چگونه بیشترین ارزش از بک لینک های Nofollow سایت های با اتوریتی بالا را بگیریم ؟

خوب یا بد ، تعداد و کیفیت بک لینک های شما هنوز هم یکی از مهمترین سیگنال های رتبه بندی است. از آنجا که حضور در اولین نتایج جستجو برای کلمات کلیدی انتخاب شده می تواند ارزش بی نظیری را برای تجارت شما به همراه داشته باشد ، جای تعجب نیست که همه هنوز تلاش زیادی برای ایجاد لینک می کنند.

news
7 هک سئو در سال 2021 که رتبه شما را به شدت بالا می برد

در هر ثانیه بیش از 63000 جستجو در گوگل انجام می شود (حدود 5.4 میلیارد جستجو در روز) و گوگل 90.46٪ از سهم بازار موتورهای جستجو در سراسر جهان را در اختیار دارد

news
آنچه با بررسی 300 میلیون کلمه کلیدی درباره سرچ گوگل دریافتیم

ما 300 میلیون کلمه کلیدی را تجزیه و تحلیل کردیم تا انواع سوالاتی را که مردم در جستجوی Google استفاده می کنند ، درک کنیم.